»

Samsung Galaxy S7 Edge - atrask telefono galimybes iš naujo (2016-04-23)

Aismantas

samsung_galaxy_s7_edge_1_400x460.pngPraėjusiais metais Samsung kompanija visiškai pakeitė savo veidą. Iš plastikinių ne visai išvaizdžių, nors ir galingų telefonų gamintojo tapo išskirtinio dizaino, kokybės ir kainos gamintoju. Visai kaip Apple. Ir tai yra tikrai gerai, nes pasaulinė rinka tapo perpildyta pigių Kinijos gamintojų telefonais su niekuo neišsiskiriančiu dizainu ar funkcijomis. Žmonės nori išskirtinumo ir Samsung kompanija jiems tai suteikė. Praėjusių metų Samsung Galaxy S6 serija tapo tikru hitu, tačiau turėjo ir keletą trūkumų. Ilgai negalvojusi, ši Pietų Korėjos kompanija, šiais metais išleido naująją Galaxy S7 telefonų seriją ir ją padarė tokia, kokia ji turėjo būti iškart praėjusiais metais. Taigi, šioje apžvalgoje mes panagrinėsime, ką Samsung kompanija siūlo telefone atrasti iš naujo ir kas buvo užmiršta kūrimo procese. Ši apžvalga konkrečiai bus dedikuota didesniajam šeimos modeliui Galaxy S7 Edge, tačiau tiks ir mažesniajam, jei neakcentuosime ekrano sukuriamų skirtumų.

TRUMPOS CHARAKTERISTIKOS

 • Keturių dažnių GSM/GPRS/EDGE, 3G su HSPA ir LTE Cat.9 palaikymas;
 • Lenktas 5.5" colio, SuperAMOLED, QHD 1440p raiškos lietimui jautrus ekranas;
 • Corning® Gorilla® Glass 4 apsauginis stiklas;
 • Android 6.0 Marshmallow operacinė sistema su Samsung TouchWiz vartotojo sąsaja;
 • 64-bitų aštuonių branduolių Samsung Exynos 8890 2.3 GHz + 1.6 GHz procesorius;
 • Mali T880 MP12, 700 MHz grafinis procesorius;
 • 4 GB RAM operatyviosios atminties;
 • 12 MP f/1.7 kamera su LED blykste, optiniu stabilizavimu ir 2160p video įrašymas, HDR;
 • 5 MP f/1.7 priekinė kamera, 1440p video įrašymas;
 • 32GB vidinė atmintis + microSD atminties kortelių palaikymas iki 200 GB;  
 • USB OTG palaikymas;
 • Bluetooth 4.2;
 • NFC;
 • ANT+;

 • Wi-Fi a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct ir DLNA;
 • GPS su A-GPS, GLONASS ir Beidou;
 • 3.5 mm audio jungtis;
 • 3600 mAh Li-Polymer akumuliatorius;
 • Belaidis įkrovimas (Qi/PMA);
 • Širdies ritmo, Spo2 jutikliai ir barometras;
 • IP68 atsparumas vandeniui ir dulkėms;
 • Pirštų antspaudų jutiklis;

PAKUOTĖS TURINYS

Kaip ir pridera tikram flagmanui, jo pardavimo pakuotė turi traukti akį ne mažiau nei pats telefonas. Kiekvienais metas matome šias pakuotės transformacijas ir gamintojas vis sugeba mus nustebinti pristatydamas kažką naujo. Taigi, šiemet pakuotė iš baltos tapo juoda, išlaikydama tą patį prabangos įvaizdį. Pasikeitė ir dėžutės atidarymas, vietoje dėžutės įdėtos į kartoninę pakuotę, dabar turime tiesiog dėžutę, kuri atsidaro per šoną ir netgi turi magnetinį "užraktą", jog ji visuomet būtų tvirtai uždaryta. Nei pas vieną kitą gamintoją to dar neteko matyti, tai tikrai sudaro puikų pirmą įspūdį.

 

Toliau, dėžutės viduje randame: 

 • žinoma patį telefoną Samsung Galaxy S7 Edge;
 • adaptyvią greito įkrovimo galvutę;
 • microUSB laidą;
 • ausinukus;
 • USB OTG jungtuką;
 • nanoSIM/microSD lizdo atidarymo "raktą";
 • vartotojo vadovą;

20160120_004729.jpg

Greitas įkrovimas yra tikras privalumas šiame moderniame, greito gyvenimo ritmo pasaulyje. Šią funkciją turėtų turėti visi telefonai, kol dar nėra išspręsta akumuliatorių tarnavimo laiko problema. Keista, tačiau Samsung kompanija dar susilaikė nuo perėjimo prie naujosios C tipo USB jungties, ką jau daro daugelis kitų gamintojų. USB OTG jungtukas mums tapo tikra staigmena, beveik niekur kitur nesame jo matę kartu su telefonu vienoje komplektacijoje. Šis jungtukas pravers perkeliant duomenis iš kitų telefonų ar prijungiant išorines laikmenas. Ausinukai išliko tokie patys, kaip ir praėjusių metų modelyje.

DIZAINAS

Jau tikriausiai pastebėjote, jog šių metų Samsung flagmanai dizainu beveik nesiskiria nuo praėjusių metų flagmanų. Klausiate kodėl? Galima spėti tik todėl, jog praėjusių metų dizainas buvo tikras hitas, jis visiems patiko, o ir laiko sukurti visiškai naują telefono dizainą buvo mažiau nei įprastai, nes Galaxy S7 šeima buvo pristatyta net nepraėjus pilniems metams nuo Galaxy S6 pristatymo. Šiais metais matome jau tik 2 Galaxy S7 modelius, vietoje buvusių trijų. Vartotojams būdavo sukeliamas papildomi sunkumai apsisprendžiant dėl norimo modelio, nes S6 ir S6 Edge skyrėsi tik lenktu ekranu, o kainos skirtumas, kaip žinome yra ne mažas. Trečiasis šeimos narys S6 Edge+ buvo beveik planšetafonas, tad jis nesukeldavo keblumų renkantis telefono, tačiau tarpusavio konkurencija tarp S6 ir S6 Edge nebuvo pageidaujama.

s7_edge.jpg 

Šiais metais yra viskas paprasčiau. Turime tradicinio dizaino Galaxy S7 modelį ir lenktu ekranu Galaxy S7 Edge, kuris beje yra kiek mažesnis už praėjusių metų S6 Edge+. Taigi, šios apžvalgos herojaus matmenys yra 150.9 x 72.6 x 7.7 mm ir sveria jis 153 g. Šis modelis yra tik 3 mm mažesnis už buvusį Edge+ ir 8 x 3 mm didesnis už S6 Edge, taigi jis yra per viduriuką tarp jau minėtų telefonų. Kaip jau žinome, telefonas yra pagamintas iš metalinio rėmelio, įsprausto tarp dviejų stiklo "lakštų". Šiemet telefonai tapo storesni, tačiau dėka galinio 2.5D galinio stiklo, kuris yra užlenktais kraštais kaip ir priekis, to pastorėjimo beveik nejuntame, kaip tik jis atnešė privalumų kuriuos vėliau aptarsime. O dabar apžvelkime telefoną nuodugniai iš visų pusių.

GalaxyS7edge_spec.jpg 

Priekinėje telefono dalyje yra nepriekaištingos vaizdo kokybės 5.5" colio lenktas SuperAMOLED ekranas. Ekranas yra padengtas Corning® Gorilla® Glass 4 apsauginiu stiklu. Priekinio stiklo kraštai tapo dar labiau užapvalinti, tad metalinis rėmelis nėra taip smarkiai juntamas kaip S6 Edge modelyje. Viršutinėje telefono dalyje matome priekinę 5 MP kamerą, garsiakalbio groteles ir šviesos bei artumo jutiklius bei Samsung logotipą. Taip pat čia yra ir paslėptas LED indikatorius. Apatinė telefono dalis yra "priglaudusi" tradicinį fizinį pradžios mygtuką su pirštų antspaudų skaitytuvu, o abipus jo yra jutikliniai paskutinių naudotų programų ir atgalios mygtukai. 

 

Galinė telefono dalis yra kiek daugiau pasikeitusi. Jau minėjome, kad telefonas pastorėjo, tačiau galinis Corning® Gorilla® Glass 4 stiklas ties kraštais yra užlenktas, todėl telefono storis nėra juntama blogybė. Šis pastorinimas kaip tik yra naudingas, nes prieš tai kamera buvo išsikišusi, galėjo kliūti ir braižytis. Šiemet, šios 12 MP kameros išsikišimas yra minimalus, tačiau tokio pat matyto dizaino. Šalia kameros yra LED blykstė ir širdies ritmo matuoklis. Viskas, toliau matomas tik lygus stiklas.

 

Telefono kraštai pokyčiu beveik nesulaukė. Nežymiai pastorėjo metalinis apvadas, mygtukai liko metaliniai taip pat. Kairiajam šone yra garso reguliavimo mygtukai, o dešiniajame tradiciškai įsitaisęs įjungimo mygtukas.

 

Viršutinėje ir apatinėje telefono apvado dalyje matomi brūkšniukai yra plastiko intarpai po kuriais slepiasi įvairios ryšių antenos. Viršutinis kraštas taip pat turi antrąjį mikrofoną ir atidaromą SIM lizdą, kuris nuo šiol talpina ir microSD atminties korteles. Apatinio telefono krašto dizainas nepakito - matome dailias garsiakalbio groteles, pagrindinį mikrofoną, standartinę 3.5 mm audio jungtį ir microUSB įkrovimo lizdą.

 

Pagrindinė telefono dizaino naujovė yra nematoma bet labai svarbi - tai atsparumas vandeniui ir dulkėms su IP68 atsparumo sertifikatu. Telefono lizdai yra pilnai apsaugoti nuo vandens, todėl laisvai gali būti atviri, be erzinančiu atidaromų kamštukų. Įkrovimo lizdas netgi turi drėgmės jutiklį, tad sušlapinto telefono įkrauti jis neleis, taip apsaugodamas telefoną ir jus nuo galimų skaudžių pasekmių. Beje, telefonas atsparus ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Vidinės telefono dalys yra padengtos vandeniui atsparia danga, todėl telefonas tampa dar saugesnis nei daugelis rinkoje esamų konkurentų.

EKRANAS

superamoled.JPGSamsung Galaxy S7 Edge telefono ekranas kiek padidėjo, lyginant su praėjusių metų Edge modeliu ir dabar yra 5.5" colio SuperAMOLED tipo. Ekrano raiška siekia 1440p arba kitaip Quad HD, o taškų tankis siekia net 534 ppi, daug daugiau nei žmogau matymo riba. Klausiate kam to reikia? Samsung šiemet yra susikoncentravę ties virtualia realybe, ir pirmiesiems klientams net dovanojo VR akinius. VR akiniai veikia tiesiog per specialius lęšius perleisdami telefono ekrane rodomą vaizdą, tad kuo didesnis taškų tankis - tuo geresnė bus virtuali realybė. Telefono rėmelis aplink ekraną yra labai minimalus, todėl telefoną puikiai galima valdyti ir viena ranka, o lenkti ekrano kraštai yra pilnai naudojami. Ekranas yra padengtas Corning® Gorilla® Glass 4 apsauginiu stiklu, tačiau ekrano be priežiūros nerekomenduojame visiškai palikti.

priekis.jpg 

Kaip ir visi SuperAMOLED tipo ekranai, taip ir šis atkuria nepriekaištingos kokybės vaizdą. Spalvų atkūrimas yra nepriekaištingas, ekrano blizgumas minimalus, matomumas tiesioginėje saulės šviesoje yra geriausias ką teko matyti. Senesnės kartos AMOLED ekranai būdavo kiek tamsoki, tačiau tai praeities bėdos, šis ekranas gali būti ir labai šviesus ir labai tamsu, tad bet kurioje aplinkoje matysite komfortišką ir kokybišką vaizdą.

AKUMULIATORIUS

batke.jpgAnkščiau apžvalgoje žadėjome pasakyti privalumus kiek pastorėjusio telefono korpuso. Taigi, vienas iš didžiausių privalumų yra padidėjusi akumuliatoriaus talpa. Skirtumas tikrai ne menkas, akumuliatorius padidėjo nuo 2600 mAh iki 3600 mAh talpos. Akumuliatorius išliko integruotas, tačiau nėra reikalo prie jo lysti patiems, tegul atėjus laikui tuo užsiima autorizuoti servisai, talpa yra tikrai svarbiau nei prieinamumas. Nedaug gamintojų šiuo metu nurodo jų gaminamų telefonų akumuliatorių tarnavimo laiką, nes tie terminai kaip "budėjimo trukmė" ir "pokalbio trukmė" daugelio yra suprantama klaidingai, o ir šie rodikliai yra išgaunami laboratoriniais testais ir tyrimais, o ne realiomis naudojimo sąlygomis. Tikrieji skaičiai gali labai svyruoti ir viskas remsis į prietaiso naudojimą - intensyviai naudojant telefonas tarnaus 1-2 dienas, mažai ir vidutiniškai naudojant rodiklis gali siekti 3-4 dienas.

krovimas.jpgTelefonas, kaip ir pridera flagmanui, palaiko Qualcomm QuickCharge 2.0 greito įkrovimo funkciją. Tiesa yra ir naujesnis 3.0 standartas, tačiau šiame telefone pasirinktas senesnis. Pasak gamintojo, pilnas telefono įkrovimas galimas per 100 min. Belaidis įkrovimas taip pat nėra svetimas, skirtumas su praėjusiais metais tik tai, jog čia palaikomas greitas belaidis įkrovimas.

Akumuliatoriaus tarnavimo laikas yra pastebimas tarp praėjusių ir šių metų modelių ir galima teigti, jog Galaxy S7 Edge tarnaus visa diena ilgiau nei praeitas modelis. Tiesa, tam pasiekti reikėtų išsijungti Always On funkciją (nuolatos šviečiantis laikrodis), nes ši funkcija naudoja 1 proc akumuliatoriaus per valandą.

 

SISTEMINĖ PLOKŠTĖ IR ATMINTIS

exynos.jpgKai kurie jau bus girdėję, jog Samsung Galaxy S7 ir S7 Edge yra gaminami su skirtingų gamintojų procesoriaus. Dėl tikslumo paminėsime, jog Europoje ir didžiojoje pasaulio dalyje šį telefoną rasime su Samsung gamybos Exynos procesoriais, o modeliai su Snapdragon procesoriais yra skirti pardavimui tik Amerikos rinkose. Taigi, kaip jau buvo minėta, mūsų apžvalgos herojus turi įmontuotą naujausią ir galingiausią savos gamybos  Exynos 8890 sisteminį lustą. Šis lustas pasižymi tuo, jog tai pirmasis grynai Samsung sukurtas procesoriaus branduolys vadinamas Mongoose. Tiksliau tai bus 4 Mongoose branduoliai po 2.6 GHz ir keturi Cortex-A53 branduoliai po 1.6 GHz. Už telefono grafiką yra atsakingas galingiausias lig šiol sukurtas Mali-T880 MP12 grafinis procesorius su 12 branduolių. Prie viso to pridedame dar ir 4 GB RAM operatyviosios atminties ir gauname vieną iš galingiausių telefonų rinkoje. Pasak gamintojo, telefono procesorius yra 30 proc. galingesnis, o grafinis variklis 68 proc. galingesnis už pirmtaką.

procas.jpg

sd.jpgDar viena naujovė telefone, kuri turėjo būti jau praėjusiais metais tai microSD atminties kortelių palaikymas. Šio lizdo panaikinimas praeitame modelyje sukėlė daug diskusijų ir skirtingų reakcijų. Samsung kompanija teigė, jog tokiu būdu telefonas veiks sparčiau, tačiau to spartumo niekas nepastebėjo. Todėl šiemet vėl galite be rūpesčių kelti telefono turinį į microSD kortelę ir nesukti galvos, dėl laisvos atminties trūkumo. Beje, telefonas taip pat turės ir 32 arba 64 GB vidinės atminties, tačiau didžioji dalis pasaulio rinkų, įskaitant ir mūsų, pardavime turės 32 GB versiją.

Kadangi telefonas yra vienas galingiausių šių dienų flagmanų, jo darbas yra be priekaištų. Apie strigimus ir kibimus nėra net kalbos, telefonas laisvai susitvarko su galingiausiai žaidimais ir kitomis kasdienėmis užduotimis. Telefono kaitimas yra sumažinamas viduje išvedžiotais aušinimo vamzdeliais, o sintetinių testų palyginimus su kitais telefonais galite peržiūrėti žemiau:

 

RYŠIAI IR OS

4g_lte_logo.pngSamsung Galaxy S7 Edge, kaip ir dauguma telefonų , turi labai platų ryšių palaikymą. Pradėsime nuo keturių dažnių GSM/GPRS/EDGE ir keturių dažnių 3G su HSPA palaikymu. 3G ryšio sparta telefone palaikoma iki 42 Mbps HSDPA ir 5.76 Mbps HSUPA. Beveik visi paskutiniu matu išleidžiami telefonai yra su LTE palaikymu, ne išimtis ir šis. LTE arba kitaip 4G yra naudojamas ypač greitam duomenų perdavimui. Samsung Galaxy S7 Edge turi spartųjį LTE Cat.9 palaikymą, kurio sparta siekia iki 450 Mbps. 4G ryšį siūlo visi operatoriai, tad išbandyti šio interneto ryšio spartą ir naudą galės kiekvienas vartotojas.  

wifi_091014.jpgTradiciškai išmaniajame telefone yra ir Wi-Fi. Samsung Galaxy S7 Edge turi spartųjį dviejų dažnių 2.4 GHz ir 5 GHz Wi-Fi su a/b/g/n/ac standartais, palaikantį DLNA, Wi-Fi Direct ir Hotspot funkcijas. Naršymo greitis bus tikrai spartus, jeigu toks ir bus teikiamas interneto tiekėjo.

Bluetooth_4.jpgGreitam duomenų apsikeitimui ir prietaisų poravimui tiesiog vietoje, mums padės NFC ir Bluetooth 4.2 LE technologijos. Belaides ausines galėsite suporuoti per NFC.png Bluetooth 4.2 LE, kas leis dirbti didesniu atstumu nuo telefono ir mažesnėmis energijos sąnaudomis. Apt-X kodekas užtikrins puikią audio kokybę. Su artimo lauko technologijos (NFC) pagalba bus galima programuoti NFC Tag`us (pakabukus), poruoti prietaisu, dalintis turiniu.

MicroUSB_Logo.jpgMicroUSB lizdas Samsung Galaxy S7 Edge telefone yra vis dar, galima vadinti, "senojo" mums įprasto tipo. Samsung šiemet dar neskuba keistis į naująjį USB C tipą. OTG palaikymas šiame telefone nėra svetimas, su šia galimybe galėsite prie telefono prijungti USB laikmenas ir kitus suderinamus prietaisus. Nepaisant to, microUSB lizdas tarnaus mums kaip duomenų perdavimo ir įkrovimo jungtis, kuri yra atspari vandeniui. Deja MHL TV out funkcija telefone nėra palaikoma, tad laidiniu būdu telefono neis sujungti su televizoriais, tačiau tam galite pasitelkti visus belaidžius būdus.

images.jpgAmerikiečių GPS, A-GPS, Rusų GLONASS ir Kinų Beidou palydovų palaikymas šiam telefonui nėra svetimas, prisijungimas vyksta tikrai greitai ir tikslumas žymiai didesnis negu telefonuose palaikančiuose vien tik GPS palydovus, kurių jau reiktų gerai paieškoti. Standartiškai telefone yra tik Google Maps programa, jai reikalinga interneto prieiga arba galima atsisiųsti dalį žemėlapio. Tam, kad naudotis navigacija pilnai beryšiu režimu jums prireiks atsisiųsti kitą navigacijos programėlę iš daugybės galimų. Tačiau greitu metu jau galėsime naudoti pilnavertę Google navigacija ir be interneto prieigos.

Paskutinė jungtis yra standartinė 3,5 mm audio jungtis, apie kurią komentarų manau nereikia.

android_6_0_marshmallow_hero_w782.jpgKaip ir visa Galaxy šeima, taip ir Samsung Galaxy S7 Edge yra "varomas" Android operacinės sistemos. Šiuo metu naujausia yra 6.0 Marshmallow versija, kuri yra yra naudojama šiame telefone. Tai pirmasis Samsung telefonas, kuris jau dėžutėje atkeliauja su šia versija. Vizualinį apipavidalinimą telefone suteikia Samsung TouchWiz vartotojo sąsaja.

KAMERA

Samsung Galaxy S7 Edge pasitinka mus su smarkiai pasikeitusia kamera. Kaip jau buvo minėta, ji yra 12 MP raiškos su 4:3 kraštinių santykių. Mums įprastas 16:9 kraštinių santykis bus darant 9.1 MP nuotraukas.  LED blykstė telefone nėra svetima, tačiau keista kodėl ji nėra dviguba, dviejų tonų. Samsung kompanija iš pagrindų pakeitė kamerą ir dabar ji turi plačiausią rinkoje diafragmą - f/1.7. Prieš tai buvęs geriausias rezultatas buvo f/1.8, o tai reiškia, jog kamera praleidžia dar daugiau šviesos ir geros kokybės nuotraukas galima išgauti prie dar tamsesnės aplinkos. Taip pat pasikeitė ir kameros jutiklis, kurio fiksuojamų taškų dydis yra 1.4µm ir tai vienas iš geriausių rezultatų telefone. Optinis vaizdo stabilizavimas telefone nėra naujiena, tačiau jį gauną tik aukščiausios klasės produktai. Tikriausiai jau matėte Samsung Dual Pixel technologiją? Pirmą kartą išmaniojo telefono fotoaparato vaizdo jutiklis turi du foto diodus, o ne vieną. Tai reiškia, kad DSLR kokybės dvigubų pikselių jutiklis gali fokusuoti taip greitai ir tiksliai, kaip jūsų akys. Kiekvienas dvigubų pikselių jutiklio pikselis naudojamas fazei aptikti, todėl automatinis fokusavimas yra toks spartus ir sklandus, kad užfiksuojami staigiausi judesiai net silpnėjant apšvietimui.

galaxy_s7_camera_phone_back.jpgPriekinė telefono kamera išliko ta pati 5 MP ir negavo priekinės blykstės, kaip kad šiuo metu darosi populiaru. Tačiau ji gavo tokią pat plačia  f/1.7 diafragmą ir HDR režimą. 120 laipsnių matymo kampas taip pat nieku nedingo, tad vienoje nuotraukoje asmenukę galite padaryti su tikrai didele draugų kompanija. Priekinės kameros kokybė, žinoma, neprilygsta pagrindinės, tačiau nuotraukų detalumas ir šviesumas yra vienas iš geriausių rinkoje.

kamera.jpg 

Samsung Galaxy S7 Edge kameros vartoto sąsaja pokyčių nepatyrė. Viskas ekrane išdėliota patogiai, aiškiai ir suprantamai. Dešiniajame krašte tradiciškai randame didelį centrinį fotografavimo mygtuką. Virš jo eina filmavimo ir nuotraukos peržiūros mygtukai, o žemiau jo išsidėstę priekinės kameros ir režimų mygtukai.

 

Standartiškai telefone yra šie režimai, o papildomai atsisiųsti galima irgi ne vieną jų:

 • automatinis;
 • rankinis (pro);
 • pasirinktinis fokusavimas;
 • panorama;
 • vaizdo įrašo koliažas;
 • tiesioginė transliacija;
 • sulėtintai;
 • virtualus kadras;
 • maistas;
 • pagreitintai;

   

Kairėje ekrano pusėje matome nejudinamus greitų parinkčių mygtukus, tokius kaip kameros nustatymų, nuotraukos dydžio, blykstės, laikmačio, HDR režimo ir efektų. Efektų telefonas turi pakankamai daug, tačiau jie visi yra labai panašūs vienas į kitą, todėl patarčiau atsisiųsti įdomesnių, kurių yra tikrai daug.

 

Samsung puikiai padirbėjo tobulindama Galaxy S6 modelį. Jie supranta kad kamera telefone yra ne ką mažesnė būtinybė nei skambučiai ar internetas, o gera kamera yra kompanijos pasididžiavimas. Šviesi diafragma, didelis jutiklio taškų dydis ir optinis vaizdo stabilizavimas padaro šią kamerą be kompromisų geriausia šio metu telefone esančia foto kamera. Aukštos kokybės nuotraukas nuo šiol galėsite daryti ne tik šviesiu paros metu, bet ir prieblandoje ar net tamsoje. Fiksuojamos spalvos yra idealiai tokios kokias ir matome mes, nėra per daug paryškinamos ar išblukusios dėl baltos spalvos balanso. Nuotraukose nėra arba yra labai mažai matomo "triukšmo". Geriausiai apie kamerą gali pasakyti nuotraukų pavyzdžiai, todėl su malonumu juos pateikiame jums.

 

Samsung Galaxy S7 video kamera negali nei kiek nusileisti foto kamerai. Filmavimas telefone vyksta maksimaliai UHD arba 4K raiška 30 k/s greičiu, tačiau galima rinktis ir 1440p 30 k/s, 1080p 60 k/s, 1080p 30 k/s bei sulėtinto vaizdo filmavimą 720p 240 k/s. Įrašomas garsas yra stereo ir jo kokybė tokia pat gera kaip ir viskas kitas šiame telefone. Dažniausiai filmuoti mums teks 1080p 30 k/s o ne maksimalios 4K raiškos režimu dėl kelių priežasčių:

 • 4K raiškos televizoriai ir monitoriai dar yra pakankamai brangūs ir nedaugelis juos turi.
 • 4K raiškos video naudoja labai labai daug atminties;
 • filmuojant 4K raiška tampa neprieinamos tokios funkcijos kaip HDR, vaizdo įrašo efektai, sekamasis automatinis fokusavimas ir vaizdo stabilizavimas;

   

Taigi, matome, jog filmuodami 4K raiška prarasime daugiau, negu gausime naudos, tačiau jūsų teismui vistiek pateiksime 4K raiškos vaizdo pavyzdį. Vaizdo kokybei šie dalykai mums šiuo metu netrukdo ir matome puikų vaizdą ekrane su ryškiomis spalvomis, tolygiu vaizdu, beveik nedrebančiu vaizdu, o video pavyzdį galite įvertinti ir patys.

EDGE FUNKCIJOS

Kaip žinia, Samsung praėjusiais metais pirmieji žengė žingsnį pirmyn ir pristatė pirmąjį pasaulyje telefoną su užlenktais ekrano kraštais ir prie modelio pavadinimo pridėjo žodelį Edge reiškiantį "kraštas". Tam kad išnaudoti šią technologinę naujovę, Samsung nusprendė šiuose kraštuose patalpinti tai, kas mus turi būti po ranka, tačiau nebūtina to visada matyti - dažniausiai naudojami kontaktai ir greita trumpa informacija. Šiemet Samsung šias funkcijas dar kiek patobulino, todėl jas trumpai aprašysime. Pirmiausiai tai yra kraštinis skydelis, kuriame galite patalpinti:

 • Programų kraštas - greitai pasiekite dažniausiai naudojamas programas kraštiniame ekrane;
 • Tasks Edge - kurkite trumpinius, kad pasiektumėte konkrečias programos funkcijas arba greitai bendrautumėte su mėgstamiausiais adresatais;
 • People Edge - pridėkite artimiausius draugus šiame skydelyje, kad galėtumėte greitai ir lengvai su jais susisiekti. Kontaktui yra priskiriama tam tikra spalva ir įeinančio skambučio metu ekrano kraštas dega šia spalva.

 

Kitos funkcijos yra aiškesnės, tokios kaip: orai, sportas, kompasas, naujienos, interneto puslapių spartieji mygtukai, biržų indeksai ir t.t. Tai buvo viena iš trijų šio lenkto ekrano krašto funkcijų.

Antroji funkcija yra kai perbraukiame per užgesusį ekrano kraštą aukštyn žemyn, atsidaro trumpų pranešimų informacinė juosta, RSS srautas.

Trečioji funkcija yra jau minėta prieš tai, kad kraštinis ekranas nušvistų tam tikra spalva kai sulaukiate skambučio ar pranešimo kai telefonas yra apverstas. Galima netgi atmesti įeinantį skambutį, tiesiog tereikia padėti piršta ant širdies ritmo matuoklio.

 

Taigi, galite klausti kiek gi naudingos šios funkcijos? Tačiau atsakyti galite kiekvienas asmeniškai. Žinome tik tiek, jog Always On funkcija yra tikrai patogi ir naudinga.

IŠVADOS

samsung_logo.jpegPietų Korėjos kompanija praėjusiais metais padarė kardinalų dizaino pasikeitimą su savo Galaxy S6 flagmanu. Jis buvo vienas iš geriausiai parduodamų Samsung Galaxy S šeimos modelių su geriausiai tuo metu rinkoje buvusiais technologiniais sprendimais. Todėl šiemet buvo nuspręsta per daug nekeičiant dizaino, telefoną padaryti dar geresniu ir šiai kompanijai tai puikiai pavyko. Šiemet turime tik 2 flagmanus - Galaxy S7 ir S7 Edge ir to laisvai pakanka visiems vartotojų skoniams patenkinti. Samsung patobulino kamerą, akumuliatorių, įdiegė microSD lizdą ir atsparumą vandeniui bei dulkėms ir patobulino Edge funkcijas - viskas ko mes ir kiti vartotojai norėjo praėjusiais metais. Telefoną šiuo metu drąsiai galime vadinti geriausiu iš geriausiųjų, o tokios smulkmės kaip FM radijo ir IR siųstuvo nebuvimas mums visiškai nieko neįtakoja. Kitas dalykas yra kaina, tačiau jeigu galima tiek mokėti už Apple telefonus, tai kodėl negalime ir už Samsung? Pabaigai tradiciniai pliusai ir minusai, kur pastarųjų sunku atrasti.

 PLIUSAI  MINUSAI
 •  IP68 atsparumas
 •  nėra FM radijo
 •  microSD kortelių lizdas
 •  Nėra IR siųstuvo
 •  Puiki 12 MP kamera
 •  integruotas akumuliatorius
 •  Galinas Exynoss procesorius
 •  nepalaikomas laidinis TV-out
 •  Ilgiau tarnaujantis akumuliatorius
 •  nėra USB 3.0 
 •   Puikus SuperAMOLED ekranas
 
 •   Edge funkcijos
 
 •   Always On funkcija
 

Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

Naujausi komentarai:

Limnyuy   2023-01-27, 15:10:48
Kaufen Sie hochwertige, nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+, wir haben USD, CAD, GBP, EU AUD verfügbar, um nur einige zu nennen.

WhatsApp: +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir bieten Face-to-Face-Geschäfte an und haben Agenten in fast allen Ländern der Welt, die bereit sind, sich mit unseren seriösen Kunden zu treffen, um ein Geschäft gegen Bargeld abzuschließen.

Wir haben qualitativ hochwertige, 100 % nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+ zum Verkauf WhatsApp: +44 7405731528


Wir bieten nur original hochwertige Falschgeldscheine an.

Wir versenden weltweit und wir drucken und verkaufen auch Banknoten der Klasse A von über 52 Währungen weltweit.

Hier ist Ihre Chance, Millionär zu werden. Unser Geld wird perfekt reproduziert. Ununterscheidbar für das Auge und die Berührung.

Wir versenden in verschiedenen Größen, verpackt und versteckt.

Alle unsere Notizen tragen alle Hologramme und Wasserzeichen und bestehen den Lichtdetektortest.

Wir liefern das Geld ohne Eingreifen des Zolls direkt zu Ihnen nach Hause.
Wir haben eine riesige Menge auf Lager.
Wir verwenden die neueste Technologie, um unsere Notizen so herzustellen, dass sie 100 % identisch mit der echten Notiz aussehen.

Hier ist unsere Preisliste für Qualität der Güteklasse A.
$ € £ 300 .......... $ € £ 2500
$ € £ 500 .......... $ € £ 7000
$ € £ 700 .......... $ € £ 12000
$ € £ 1000 ........ $ € £ 16000
$ € £ 1500 ........ $ € £ 25000
$ € £ 2000 ........ $ € £ 35000
$ € £ 5000 ......... $ € £ 50000
$ € £ 10000 ....... $ € £ 100000
$ € £ 20.000 ...... $ € £ 500.000
Und viele andere verhandelbare Ergebnisse

WhatsApp +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir sind eine unabhängige Gruppe von spezialisierten IT-Fachleuten und Datenbanktechnikern mit Sitz in Großbritannien und spezialisiert auf die Erstellung von Reisepässen, Sozialversicherungsnummern, Lizenzen, Personalausweisen, Geburtsurkunden, Diplomen und vielen anderen Dokumenten von sehr hoher Qualität und anderen Dienstleistungen. Wir haben Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome und andere Dokumente für über 150 Länder hergestellt. (Nordamerika, Südamerika, Europa, Australien, Asien und Afrika) Wir produzieren sowohl in der Real Database registrierte Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome, die legal verwendet werden, und wir produzieren auch gefälschte oder duplizierte oder neuartige Dokumente, die nur zur Tarnung verwendet werden und NICHT verwendet werden können. Rechtlich gesehen sind diese Arten von Dokumenten nicht wichtig, daher produzieren wir auf große Nachfrage und Bestellung .
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 01:55:13
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 01:55:13
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 01:55:13
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 01:55:13
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Archyvas » | komentarai (129)


Mobili.lt naujienos

Atgaukite 100€ už naują Samsung Galaxy įrenginį! (3)

Registruokite naująjį Galaxy įrenginį Samsung Members programėlėje ir atgaukite 100€ į savo sąskaitą!

2022-05-02

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A53 5G (1)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2022-03-15

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (5)

Galaxy Buds Live - 69€!

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Samsung Galaxy A52s tik 349€.

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Gaukite dvigubą seno įrenginio vertę pirkdami naują Galaxy!

2021-11-15

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2023. Visos teisės saugomos.
GPRS
(General Packet Radio Service)
GSM mobiliojo ryšio technologija, skirta duomenų perdavimui GSM tinkluose. Informacijos parsisiuntimo metu sparta siekia 16-48 kb/s, informacijos išsiuntimo metu - 8-24 kb/s.
Ši technologija naudoja tuos pačius resursus, kaip ir balso telefonija, tačiau naudojamas visiškai kitas signalo perdavimo būdas. GPRS palaiko IP ir PPP protokolus, kurių pagalba mobilaus telefono naudotojai gali dirbti internete ar perduoti el. pašto pranešimus.

GPRS naudoja laisvus bazinės stoties balso kanalus, todėl greitis priklauso nuo mobiliojo prietaiso. Kuo daugiau kanalų gali panaudoti, tuo didesnį duomenų perdavimo greitį gali pasiekti. Pagal panaudojamų vienu metu kanalų skaičių mobilieji prietaisai skirstomi į klases (GPRS Multislot Class):

uplink - duomenų srautas bazinės stoties kryptimi
downlink - duomenų srautas mobiliojo prietaiso kryptimi
1 GPRS klasė: 1 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 2 kanalų;
2 GPRS klasė: 2 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 3 kanalų;
3 GPRS klasė: 2 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 3 kanalų;
4 GPRS klasė: 3 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
5 GPRS klasė: 2 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
6 GPRS klasė: 3 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
7 GPRS klasė: 3 downlink + 3 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
8 GPRS klasė: 4 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
9 GPRS klasė: 3 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
10 GPRS klasė: 4 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
11 GPRS klasė: 4 downlink + 3 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
12 GPRS klasė: 4 downlink + 4 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;

GPRS leidžia vienu metu ne tik perduoti duomenis, bet ir naudoti balso paslaugas. Šias galimybės parodo trys klasės:

A klasė: mobilus įrenginys vienu metu gali naudoti ir balso ir duomenų perdavimo paslaugas
B klasė: mobilus įrenginys gali dirbti ir balso režime ir duomenų perdavimo, tačiau tik viena funkcija naudojama tuo pačiu laiko momentu. Tai reiškia, kad balso skambučio metu duomenų perdavimas sustabdomas
C klasė: mobilus įrenginys dirba arba duomenų perdavimo arba balso skambučių režimu.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

HSDPA
(High Speed Download Packet Access)
yra 3G galimybes praplečianti ir jos pagrindu veikianti technologija. Dėka efektyvesnio radio dažnių panaudojimo HSDPA suteikia galimybę priimti duomenis net iki 14,4 mbit/s sparta.
HSDPA technologija turi keletą versijų : pati pirmoji versija leidžia pasiekti iki 1,8 mbit/s, sekanti iki 3,6 mbit/s, o galutinė versija leidžia pasiekti iki 14,4 mbit/s spartą.

Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.


802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Li-Polymer
lithium-ion polymer(Li-poly) - ličio polymero , ši baterija apie 20% ilgiau laiko negu Li-Ion baterija ir daug lengvesnė .

Svarbu žinoti :
Jei baterija yra nauja ( nesvarbu ar ji Li-ION, ar Ni-MH tipo ) ją būtina pilnai pakrauti prieš pradedant naudotis telefonu.
Neturi reikšmės ar baterija yra tuščia ar pilna - pirmas krovimas ne mažiau 10 valandų .
Instrukcijose rašoma : “pakeitę naujas baterijas, prieš naudodami nepamirškite jas visiškai įkrauti”
Dažnai pasitaiko taip, kad pirma baterija yra iškraunama… tuomet baterija praranda talpumą. Ir praranda talpumo tiek, kiek gamykloje būna aktyvuota. Po to klientai reiškia pretenzijas tiek servise, tiek pardavėjams.
Ir dar truputis informacijos apie baterijos budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
microSD
MicroSD - atminties kortelių tipas naudojamas daugumoje mobiliųjų telefonų.
MicroSD kortelių formatas buvo sukurtas kompanijos SanDisk. Iš pradžių šis kortelių tipas buvo vadinamas T-Flash arba TransFlash ir buvo pardavinėjamas 32MB, 64MB bei 128MB talpomis. Vėliau, šis kortelių tipas buvo adoptuotas "SD Card Association" ir tuopačiu pervadintas į MicroSD.
2007 metais buvo išleista pirmoji MicroSD-HC kortelė. Ją palaiko tik tie telefonai kurių kortelių skaitytuvas yra tam pritaikytas. MicroSD-HC korteliu ypatybė yra kad jos turi daugiau atminties. Šiu korteliu talpa prasideda nuo 4GB.

microSD - atminties kortelė, tinka:
Nokia : 3110
3250
5200
5300 XpressMusic
5500 sport
5700 XpressMusic
6085
6125
6131
6151
6233
6290
6300
7373
7390
E50
E61i
E65
N76
N95

Motorola: E398
K1
V3i
V3x
V360

B&Q: CF61
CL71
EF81
EL71
S88

SAMSUNG: D600
D820
D830
E200
E250
E390
E570
E770
i600
P310
E900
U600
X700
Z500
stereo
(Stereophonic sound)
Garsas pateikiamas iš daugiau negu vieno kanalų . Dažniausiai būna du kanalai .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
TV out
Galimybė mobilų telefoną prijungti prie televizoriaus . Dažniauisai naudojama peržiurėti foto ir video .
Matmenys
Telefono dydis : aukštis, ilgis, storis . Jei mobilus "slaideris" ar atidaromas - dydis matuotas pilnai uždaryto .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Akumuliatorius
akumuliatorių tipai :
nickel-cadmium (NiCd) - nikelio kadmio jau nenaudojama naujuose telefonuose .
nickel metal hydride (NiMH) - nikelio metalo hybrido jau nenaudojama naujuose telefonuose .
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama .
lithium-ion polymer(Li-poly) - ličio polymero , šis akumuliatorius apie 20% ilgiau laiko negu Li-Ion akumuliatorius ir daug lengvesnis .

Prieš naudodamiesi prietaisu pirmą kartą, turite įkrauti
akumuliatorių. Prieš įkraunant akumuliatorių visiškai jo iškrauti nereikia. Priešingai nei kitose akumuliatorių sistemose, atminties efektas neturi reikšmės jo veikimui.
http://www.mobili.lt/failai/akumuliatorius.png

apie akumuliatoriaus budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .
talpa
Parodo kokios talpos baterija . Kuo didesnė talpa tuo baterija ilgiau laikys energiją . Baterijos talpa matuojama (mAh) miliamperais per valandą .
Budėjimo
Parodo kiek telefonas išlaikys maksimaliai idealiose sąlygose. Šiam terminui nustatyti yra naudojami keli testavimo būdai.

I.Praktinis. Telefonas bandomas laboratorijoje, kurioje ryšio stiprumo signalas visuomet pastovus ir labai stiprus. Telefone viskas išjungta (ekrano bei klaviatūros apšvietimas, visos telefono programos kurios gali didinti energijos eikvojimą). Testuojama baterija pilnai įkrauta, tačiau ne pirmą kartą (iki tol ši baterija buvo įkraunama pagal visas gamintojo instrukcijas, kad nebūtų sumažėjęs jos talpumas). Telefonas visą bandymo laikotarpį yra įjungtas, tačiau visiškai nenaudojamas.
II.Teorinis. Baterijos talpa padalina iš idealiomis sąlygomis veikiančio telefono srovės suvartojamo kiekio per laiko vienetą. Taip nustatomas terminas kurį telefonas veiks idealiomis sąlygomis.

Praktiškai naudojant baterija laiko 3-5 kartus trumpiau, kuo daugiau naudojamasi tuo trumpiau laiko.

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %:
Silpnas laukas/ieško tinklo - 90%
Duomenų kabelis prijungtas - 60-75%
IRDA aktyvuotas - 7%
Priimamos SMS - 12%
Rašomos SMS - 50%
Skambutis - 10-15%
Vibro skambutis - 20%
Apšvietimas - 15%
3G tinklas - 20%
WLAN - 50-80%
Foto,video - 30-80%
MP3 - 30-80%
Žaidimai - 0-80%
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
HSUPA
High speed uplink packet access, 3.75G
Category 1 0.73 Mbit/s
Category 2 1.46 Mbit/s
Category 3 1.46 Mbit/s
Category 4 2.93 Mbit/s
Category 5 2.00 Mbit/s
Category 6 5.76 Mbit/s
Category 7 (3GPP Rel7) 11.5 Mbit/s
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.
PPI
PPI - pikselių (taškų) tankumas ekrane, kiek pikselių telpa viename colyje eilėje, kuo daugiau tuo geriau, kaip vyksta apskaičiavimas yra parodyta čia - http://members.ping.de/~sven/dpi.html