Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Sony Mobile » Sony Mobile D5803 Xperia Z3 Compact  + Rašyti žinutę
Sony Mobile D5803 Xperia Z3 Compact
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|6|...|9|10|11|12|13|...|15|...|20|

 
dzebdze   2014-12-16, 22:07:32  |  cituoti
Na pirmas įspūdis, kad smarkai mažesnis už prieš tai naudotą Z. Taip pat labai maloniai-švelniai "guli" rankoje, turbūt dėl suapvalintų plastmasinių kraštų (Z kažkaip "aštriai" laikėsi delne. Taip pat pastebėjau, kad visai kitoks stiklas kažkoks pagal įspūdį "minkštas" ir labai slidus, gal dėl to vadinamo anoafalbetinio(ar kaip jis ten vadinasi) padengimo. Gulėjo ant aparatūros spintelės- telikui garsiau pradėjus groti- nučiuožė ant žemės. Tikrai su Z taip niekad nėra nutikę. Na techninių dalykų nelabai dar spėjau išbandyti- pastačiau krauti ir nenoriu labai junginėti, kol pilnai ir gerai baterija pasikraus. Turiu tokį įproti- pirmus tris kartus krauti ir iškrauti pilnai. Na atėjo iškart krūva atnaujinimų. Na manau reikės laiko kol priprasiu (atprasiu nuo didžiojo Z). Tesinys bus :)
1

dzebdze   2014-12-16, 10:53:48  |  cituoti
Na planuoju šiandien pirkti, gal daugiau rasiu prie ko "prikibti", o jei ir nerasiu vistiek parašysiu
0

VK   2014-12-16, 10:18:14  |  cituoti
dzebdze (2014-12-16, 10:14:19) rašė:
Na turiningai čia. 180 komentarų ir tik du apie Z3 Compact. Albertui fotikas nepatiko, Vk mygtukų išdėstymas...
Nu man dar Mobilinijos kaina nepatiko :D
O šiaip tai geras apatatas matyt, nelabai yra prie ko daugiau prisikabint :)
1

dima_ml   2014-12-16, 10:14:20  |  cituoti
VK (2014-12-16, 09:47:48) rašė:
dima_ml (2014-12-13, 15:01:25) rašė:
...
Beje, jeigu jau sakote, kad orientuojatės į ryšių operatorių kainas, tai gal pasidomėkite, kuž kiek Omnitelis parduoda magnetinį įkrovimo stovą Xperia Z1 Compact, DK32 ir pažiūrėkite į savo kainą :))))))))))))
telefonu kainos, ne aksesuaru;
0

dzebdze   2014-12-16, 10:14:19  |  cituoti
Na turiningai čia. 180 komentarų ir tik du apie Z3 Compact. Albertui fotikas nepatiko, Vk mygtukų išdėstymas...
1

VK   2014-12-16, 09:48:53  |  cituoti
IT (2014-12-15, 22:20:08) rašė:
VK (2014-12-15, 21:27:50) rašė:
...
Kaip fotografuoja?
Kaip telefonas :)))
2

VK   2014-12-16, 09:47:48  |  cituoti
dima_ml (2014-12-13, 15:01:25) rašė:
nepapasakot mums apie kainu skirtumus su zemiau isvardantomis imonems, Edas seniai pasake kad mes orientuojames i rysiu operatoriu kainos;

visiems su kaina niekada negalima tikti, tai asmeniskai senokai nekreipiu net demesio i tai, cia zmones nuo Nokia N95 laiku nuolat skundziasi gi :))

p.s. SyN nera darbuotojas, bet musu forume jis daugiau nei 5 metus, ir kaip pasakus, orientuojasi ka sako, skirtingai nuo kai kuriu is jusu :)
Beje, jeigu jau sakote, kad orientuojatės į ryšių operatorių kainas, tai gal pasidomėkite, kuž kiek Omnitelis parduoda magnetinį įkrovimo stovą Xperia Z1 Compact, DK32 ir pažiūrėkite į savo kainą :))))))))))))
1

IT (ekspertas)   2014-12-15, 22:20:08  |  cituoti
VK (2014-12-15, 21:27:50) rašė:
Nu va, nusipirkau, tik ne iš čia :) Ir iš karto susidūriau su keliomis telefono dizaino bėdomis: 1. Dešinėje rankoje laikyti kaip ir OK, o vat laikant kairėje - nuolatos po pirštu pakliūna kameros mygtukas... 2. Įjungimo ir garso mygtukai išdėlioti per patį telefono vidurį, dėl ko jie labai trukdo montuojant į automobilinį laikiklį, tvirtinamą ant stiklo :( O visa kita visai neblogai.
Beje, užsisakiau CaseMate dėklą
Kaip fotografuoja?
0

VK   2014-12-15, 21:27:50  |  cituoti
Nu va, nusipirkau, tik ne iš čia :) Ir iš karto susidūriau su keliomis telefono dizaino bėdomis:
1. Dešinėje rankoje laikyti kaip ir OK, o vat laikant kairėje - nuolatos po pirštu pakliūna kameros mygtukas...
2. Įjungimo ir garso mygtukai išdėlioti per patį telefono vidurį, dėl ko jie labai trukdo montuojant į automobilinį laikiklį, tvirtinamą ant stiklo :(
3. microUSB įstatytas taip, kad ne bet kuris laidas tinka, nes, jeigu kištuko korpusas kiek platesnis - jis kampu atsiremia į Z3c korpuso kampą ir įsistato kreivai, kas gresia lizdo sulaužymu :(
O visa kita visai neblogai.
Beje, užsisakiau CaseMate dėklą
0

olesub   2014-12-15, 19:34:58  |  cituoti
Įdomu jei nusipirksiu magnetinį šoninį pakrovimą, tai įdomu ar tiks 2A pakrovėjas nuo iPad Air? Nes, pačios Xperios berods 1.5A, jei neklystu
0

EdgardasB   2014-12-14, 17:04:46  |  cituoti
artorelis (2014-12-14, 15:50:27) rašė:
EdgardasB (2014-12-14, 13:51:26) rašė:
...
Taip jautrus, ☺, bet pas tave irgi kažkas panašaus (jautrumo atžvilgiu), su mobilkų servisais. Kuo nors Lietuvoje pasitiki? Jeigu MTTC servisas yra problematiškas, Mobili servisas irgi problematiškas, tai kur neši smartą sugedus?

❢ ❢ ❢ Jeigu kalba išėjo apie servisus tai pasidalinsiu ir aš savo nedidelia patirtimi. Visus savo senus smartus (Nokia E61, Nokia E61i, Nokia E71, Nokia E72, Samsung Galaxy Note 2), pilnai veikiančius, pasikeitus į naują, gražiai sudedu į firmines dėžutes, su visais laidais, pakrovėjais ir blah, blah, blah... ir laikau namuose. Kodėl taip elgiuosi, net pats tiksliai nežinau. Kada nors ateityje, bus savotiškas HISTORY, susidėsime ant BIG rašomo stalo, spec stovuose... ☺ Bet ne apie tai aš. Taigi, perėjus prie Samsung Galaxy Note 3, nusprendžiau nunešti savo Note 2 į MTTC garantinį kad pakeistų man power knopkę (veikė dar, bet sunkiai jau reikėdavo spausti). Tiesiog norėjau, kad dėžutėje gulėtų pilnai tvarkingas senas smartas. Kai pridaviau, dar pasakiau ant durniaus kad kolonkę prasiurbtų (ar prapūstų) nes mačiau kad kai kurios skylutės užsikimšusios (vis tik beveik 2 metus prabudau su šiuo smartu ☺). Beje, labai patiko, kad pasakius jog nenaudoju jokių plėvelių priėmėjas iš karto užklijavo kažkokią mėlyną "izoliaciją" taip pilnai apsaugodamas ekraną (beje, su ja ir grąžino). Taigi, kadangi buvo likę nedaug iki garantinio pabaigos pagalvojau kad gal būtų "nefaina" (kuklus labai...☺) smaugti dėl garantinio ir jau buvau drąsiai pasiruošęs susimokėti tuos 40lt (ar kažkas panašaus) už tą ijungimo knopkę. Kai tai užsiminiau, tai pažiūrėjo kai durnių nustebusiom akim, tipo "kam mokėti jeigu garantinis galioja". Ateinu atsiimti, ir girdžiu....pakeitėme mikrofoną, pakeitėme tą ir ną, vos ne dešimt detalių. Ir dar leptelėjo, kad "praktiškai turite naują smartą". Dar bandžiau kažką murmenti kad prašiau ne mikrofoną keisti o kolonkę prasiurbti, galvojau gal debilas gerai neišgirdo, nepasižymėjo ką sakiau. ☺ Kai grižau namo, vis dar buvau išsigandęs, galvoju gal apgavo, ežio kortą net įsidėjau, prasitryniau apie savaitę, viskas super veikia.

Nu žodžiu, reziumuojant, mano nuomonė apie samsungo garantinį ir MTTC yra gera (savo Nokia telų niekada nebuvau nešęs į garantinį, nors kai kuriuos reikėjo, dulkių po ekranu kameros prilindę buvo), čia mano PIRMASIS susidūrimas su garantiniu servisu ir MTTC. Gal man pasisekė o tau ne? Meluoti, ir kurti kokias čia istorijas man nėra jokio tikslo, viskas kaip buvo taip ir surašiau. Net vėliau pagalvojau kad gal jie suinteresuoti parodyti samsungui kad rimtai dirbama, keičiamos detalės iš karto naujomis (be jokių ten bandymų "lopyti"), nori kad būtų klientų teigiama nuomonė. Bet čia aš jau fantazuoju. ☺ Tarp kitko, (aš jau gerai nepamenu kas ten ir kaip) kai tau sugedo iPhone 5S kodėl tu nenešiai į iDeal kad į naują pakeistų o variai į mobili servisą?
Su iPhone buvo visai kita situacija, Mobili servisas nefiguravo. Bet teko nešti uošvio, draugės mobiliuosius įrenginius, tai buvo problemų su tuo servisu, pradedant aptarnavimo kultūra, baigiant darbų kokybę. Pats nešiau į MTTC kelissyk, tai vieną kartą viskas kultūringai buvo, antrą kartą teko "pasidraskyti".

Su tais garantiniais servisais Lietuvoje kaip loterijoje, jei papuls draugiškas darbuotojas, meistras, tai problemų nebus, bet yra tokių žmonių, kurie piktybiškai, tai daro. Nežinau kokia dabar situacija šiuose servisuose, bet kol MTTC turės monopolį, tol nebus tokios kokybės kaip užsienyje. Beja, šiame forume taipogi buvo pirkėjas su nusiskundimais Mobilios serviso adresu, kad mėnesį jau be telefono, tai manau, kad tokie veiksmai nėra priimtini, kai nusipirkęs telefoną, negali juo naudotis 2 ir daugiau savaičių.

Atsakant į tavo klausimą, tai Lietuvoje šiuo metu pasitikiu tik vienu servisu- iDeal.
0

SyN (veteranas)   2014-12-14, 16:32:58  |  cituoti
Aš irgi prieš MTTC kaip ir artorėlis neturiu nieko blogo. Kiek teko nešti tvarkyti telefonus savo, tėvų, viskas buvo puiku. Kaip artorėiui buvo su note, kad pakeitė savo nuožiūra tai kas buvo jo nepaminėta, tai man buvo su N82 panašiai. Kažkur netyčia įskėliau ne patį ekraną, o ant jo esantį stikliuką (ne dangtelio plastmasę), pikseliai buvo nepažeisti, tik prie šviesesnių spalvų tas žvaigždutės formos skilimas labiau matydavosi. Tai nešiau į MTTC dėl to, kad su sim kortele telefonas pats išsijunginėdavo, tada dar nebuvau susipažinęs su symbian flashinimu, tai nešiau taisyt, buvo perrašyta programinė ir ką jūs manot, pakeistas ekranas, aš net ,,apakau'' kai pamačiau, o laimės buvo ,,pilnos kelnės'' :D nes nereikėjo telefono pardavinėti pusvelčiui. Taip, kad viskas ten gerai su tuo MTTC, tiesiog kažkam labiau sekasi, be to visada nešu į Algirdo gatvę, nesvarbu, kad gerokai toliau važiuot negu iki ozo. Lygiai taip pat prisiskaičiau visokių bjaurių atsiliepimų apie servisaICT garantinį centrą, nu vos ne iš vien neigiami komentarai ant kiek jie blogi, kad patys laužo kompus, už nieką atiminėją garantiją. Nešiau 2 kartus laptopą ir viskas buvo vėlgi puiku, jokių priekaištų aš jiems neturiu. Be to 1a.lt maloniai nustebino, kadangi man būnant ne lietuvoje sugedo hardas, o garantinis dar metai, tai susisiekiau su jais ir pasidomėjau ar pačiam pasikeitus hardą nedings garantija, pasakė, kad ne ir pridėjo, kad išsaugojus sugedusi hardą, yra galimybė tame pačiame servisaICT pasikeisti į kitą.
0

artorelis   2014-12-14, 15:50:27  |  cituoti
EdgardasB (2014-12-14, 13:51:26) rašė:
artorelis (2014-12-14, 13:10:56) rašė:
...
Prie ko čia Omnitel, kai kalba eina apie Mobili? Pats neperku iš Omnitel ar kitų operatorių, nes žinau ant kiek problematiškas yra MTTC servisas....

Tiesiog buvo sukritikuotas Dimos pasakymas, kad visi parduodami įrenginiai skirti Lietuvos rinkai ir jų kainų lygiavimasis į operatorius...ir pridūriau savo nuomonę apie prastą aptarnavimą iš ML pusės vadovybės, nekalbu apie vadybininkus ir panašiai, nuo kurių niekas nepriklauso...

Labai jau jautrus asmuo esi, jei jau užkabinus Note ar ML tematiką taip audringai reaguoji?

P.S. Į šį klausimą "Tau gal apmoka Omnitelis kad čia trolintum nesąmones?" atsakysiu taipogi klausimu: o tau apmoka ML?

Baigiam offtopinti, nes pabaigos nematyti.
Taip jautrus, ☺, bet pas tave irgi kažkas panašaus (jautrumo atžvilgiu), su mobilkų servisais. Kuo nors Lietuvoje pasitiki? Jeigu MTTC servisas yra problematiškas, Mobili servisas irgi problematiškas, tai kur neši smartą sugedus?

❢ ❢ ❢ Jeigu kalba išėjo apie servisus tai pasidalinsiu ir aš savo nedidelia patirtimi. Visus savo senus smartus (Nokia E61, Nokia E61i, Nokia E71, Nokia E72, Samsung Galaxy Note 2), pilnai veikiančius, pasikeitus į naują, gražiai sudedu į firmines dėžutes, su visais laidais, pakrovėjais ir blah, blah, blah... ir laikau namuose. Kodėl taip elgiuosi, net pats tiksliai nežinau. Kada nors ateityje, bus savotiškas HISTORY, susidėsime ant BIG rašomo stalo, spec stovuose... ☺ Bet ne apie tai aš. Taigi, perėjus prie Samsung Galaxy Note 3, nusprendžiau nunešti savo Note 2 į MTTC garantinį kad pakeistų man power knopkę (veikė dar, bet sunkiai jau reikėdavo spausti). Tiesiog norėjau, kad dėžutėje gulėtų pilnai tvarkingas senas smartas. Kai pridaviau, dar pasakiau ant durniaus kad kolonkę prasiurbtų (ar prapūstų) nes mačiau kad kai kurios skylutės užsikimšusios (vis tik beveik 2 metus prabudau su šiuo smartu ☺). Beje, labai patiko, kad pasakius jog nenaudoju jokių plėvelių priėmėjas iš karto užklijavo kažkokią mėlyną "izoliaciją" taip pilnai apsaugodamas ekraną (beje, su ja ir grąžino). Taigi, kadangi buvo likę nedaug iki garantinio pabaigos pagalvojau kad gal būtų "nefaina" (kuklus labai...☺) smaugti dėl garantinio ir jau buvau drąsiai pasiruošęs susimokėti tuos 40lt (ar kažkas panašaus) už tą ijungimo knopkę. Kai tai užsiminiau, tai pažiūrėjo kai durnių nustebusiom akim, tipo "kam mokėti jeigu garantinis galioja". Ateinu atsiimti, ir girdžiu....pakeitėme mikrofoną, pakeitėme tą ir ną, vos ne dešimt detalių. Ir dar leptelėjo, kad "praktiškai turite naują smartą". Dar bandžiau kažką murmenti kad prašiau ne mikrofoną keisti o kolonkę prasiurbti, galvojau gal debilas gerai neišgirdo, nepasižymėjo ką sakiau. ☺ Kai grižau namo, vis dar buvau išsigandęs, galvoju gal apgavo, ežio kortą net įsidėjau, prasitryniau apie savaitę, viskas super veikia.

Nu žodžiu, reziumuojant, mano nuomonė apie samsungo garantinį ir MTTC yra gera (savo Nokia telų niekada nebuvau nešęs į garantinį, nors kai kuriuos reikėjo, dulkių po ekranu kameros prilindę buvo), čia mano PIRMASIS susidūrimas su garantiniu servisu ir MTTC. Gal man pasisekė o tau ne? Meluoti, ir kurti kokias čia istorijas man nėra jokio tikslo, viskas kaip buvo taip ir surašiau. Net vėliau pagalvojau kad gal jie suinteresuoti parodyti samsungui kad rimtai dirbama, keičiamos detalės iš karto naujomis (be jokių ten bandymų "lopyti"), nori kad būtų klientų teigiama nuomonė. Bet čia aš jau fantazuoju. ☺ Tarp kitko, (aš jau gerai nepamenu kas ten ir kaip) kai tau sugedo iPhone 5S kodėl tu nenešiai į iDeal kad į naują pakeistų o variai į mobili servisą?
0

VK   2014-12-14, 14:53:41  |  cituoti
Apibendrinant ir baigiant:
Gerbiami ML vadovai, mažinkite Z3 Compact kainą iki konkurentų, o ne operatorių lygio ir mes išpirksime visas Z3 Compact atsargas :)
Ai nu dar nepamirškite CaseMate dėklų užvežti :)

Gerbiami komentatoriai, nesikoliokite ir rašykite "į temą", t.y. apie Z3 Compact :)
2

baneris_ml (veteranas)   2014-12-14, 14:21:07  |  cituoti
EdgardasB (2014-12-14, 13:51:26) rašė:
artorelis (2014-12-14, 13:10:56) rašė:
...
Prie ko čia Omnitel, kai kalba eina apie Mobili? Pats neperku iš Omnitel ar kitų operatorių, nes žinau ant kiek problematiškas yra MTTC servisas....

Tiesiog buvo sukritikuotas Dimos pasakymas, kad visi parduodami įrenginiai skirti Lietuvos rinkai ir jų kainų lygiavimasis į operatorius...ir pridūriau savo nuomonę apie prastą aptarnavimą iš ML pusės vadovybės, nekalbu apie vadybininkus ir panašiai, nuo kurių niekas nepriklauso...

Labai jau jautrus asmuo esi, jei jau užkabinus Note ar ML tematiką taip audringai reaguoji?

P.S. Į šį klausimą "Tau gal apmoka Omnitelis kad čia trolintum nesąmones?" atsakysiu taipogi klausimu: o tau apmoka ML?

Baigiam offtopinti, nes pabaigos nematyti.
Ne visi ir ML ir Tele2 yra Seb baltian aparatai, yra buvę ir kitos rinkos, bet tie kas supranta tarkim Seb programinė gali apimti dar iki 10 šalių, dėl operatoriaus logotipo taip negerai, čia jau tiekėjų ir pardavėjų reikalas, bet visi prietaisai pagal žymėjimą jie visi skirti Europos rinkai. Net UK prekiaujami su Korea programinę, kažin ar yra kokie normatyvai tai draudžiantis, jei skirti Europai ir nerišti, kas dėl vartotojų vartojimo, taip gali būti ir nesklandumų, kaip kalbos nebuvimas, atnaujinimų velavimas ar greičiau atėjimas. Su Iphonais kita kalba, jei čia dėl LTE ir omnitel, reikia stebėti dažnius, ir Iphone žymimi pagal rinkas, Omnitelis savo prietaisams užpirktiems ir dėl palaikymo IOs sitemai, dėl supporto išsireikalavę. Kas be ko aš ne darbuotojas.
0

EdgardasB   2014-12-14, 13:51:26  |  cituoti
artorelis (2014-12-14, 13:10:56) rašė:
EdgardasB (2014-12-14, 10:22:29) rašė:
...
Nebūk toks kvailas skystutis. Apie OMNITEL, kuri norėjo suklaidinti ir išsisukti nuo atsakomybės, tu NIEKADA nesi girdėjęs? Tavo atstovaujamas OMNITEL ir yra ta šventoji karvė Lietuvoje? "Klaidina ir išsisukinėja" tik kitos kompanijos? Apie "asmeniškai pažįstamas" marytes ir petriukus kurie nudegė Omnitelyje irgi nieko negirdėjęs? Kodėl tau apie visa tai neužklausus OMNITEL forume, kuriame iš karto būtum blokuotas? Čia daugiau laisvės, patogiau parėkauti nesąmones? Tau gal apmoka Omnitelis kad čia trolintum nesąmones? Beje, nepadaryk stebūklo ir iš .... didelių nuolaidų.....pasirašant 24 mėnesių sutartis. Matom, žinom, skaičiuoti mokam. ☺

Ir pabaigai, please, nerašinėk tokių nesąmonių kad.... "jeigu išlaikysit tokias kainų tendencijas, tai ateis sunkūs laikai". Ekspertas tamsta? Analitikas? Gal jau iš karto galite pasakyti kuriai kitai kompanijai, esančiai rinkoje 20 metų, gresia sunkūs laikai? Nulėkčiau pranešti jiems kad pasiruoštų sunkiems laikams. ☺

Stendalis, neblogai visos tos amazon, bet irgi nereiktų padaryti šventos karvės. Sutaupyti galima bet kol kas nedrįstu tai įvardinti, kad ir su kainomis Lietuvoje lyginant, kad tai super gėris. Su visais tais MOKESČIAIS (handling, posting, delivery, VAT) tikrai negalėčiau pasakyti kad 100% Lietuvoje pirkti neapsimoka. Tu kai nusipirksi smartą iš Amazon, įdėk kokį linką ar fotkę kur aš matyčiau kad tikrai DAUG SUTAUPYTA. 100 litukų skirtumas mane visiškai nedomina. Tačiau man nereikia kainos iš Amazon, man reikia linko iš tavo email'o, kur suma jau su visais mokesčiais. ☺
Prie ko čia Omnitel, kai kalba eina apie Mobili? Pats neperku iš Omnitel ar kitų operatorių, nes žinau ant kiek problematiškas yra MTTC servisas....

Tiesiog buvo sukritikuotas Dimos pasakymas, kad visi parduodami įrenginiai skirti Lietuvos rinkai ir jų kainų lygiavimasis į operatorius...ir pridūriau savo nuomonę apie prastą aptarnavimą iš ML pusės vadovybės, nekalbu apie vadybininkus ir panašiai, nuo kurių niekas nepriklauso...

Labai jau jautrus asmuo esi, jei jau užkabinus Note ar ML tematiką taip audringai reaguoji?

P.S. Į šį klausimą "Tau gal apmoka Omnitelis kad čia trolintum nesąmones?" atsakysiu taipogi klausimu: o tau apmoka ML?

Baigiam offtopinti, nes pabaigos nematyti.
1

VK   2014-12-14, 13:30:26  |  cituoti
artorelis (2014-12-14, 13:10:56) rašė:
EdgardasB (2014-12-14, 10:22:29) rašė:
...
...

Stendalis, neblogai visos tos amazon, bet irgi nereiktų padaryti šventos karvės. Sutaupyti galima bet kol kas nedrįstu tai įvardinti, kad ir su kainomis Lietuvoje lyginant, kad tai super gėris. Su visais tais MOKESČIAIS (handling, posting, delivery, VAT) tikrai negalėčiau pasakyti kad 100% Lietuvoje pirkti neapsimoka. Tu kai nusipirksi smartą iš Amazon, įdėk kokį linką ar fotkę kur aš matyčiau kad tikrai DAUG SUTAUPYTA. 100 litukų skirtumas mane visiškai nedomina. Tačiau man nereikia kainos iš Amazon, man reikia linko iš tavo email'o, kur suma jau su visais mokesčiais. ☺
Išmok naudotis amazon puslapiais ir nereikės jokių nuorodų "iš email'o" :D Iš amazon.de, jeigu pardavėjas yra pats Amazon, su sintimu gaunasi EUR 447,55, t.y. 1545Lt. Bet yra ir už EUR 399 parduodančių. Lyginant su mobili.lt, kaina gera, bet LT yra ir pigiau. Iš JAV gaunasi dar pigiau, bet nežinau, kaip ten su dažniais bus o ir pakrovėjas bus amerikoniškas...

Kas dėl batarkės, tai, lyginant S5 su Z3 Compact, S5 yra visiškas vargšas :)
2

artorelis   2014-12-14, 13:21:36  |  cituoti
VK (2014-12-14, 11:30:38) rašė:
olesub (2014-12-14, 09:13:10) rašė:
...
Už Z3 compactą ilgiau dirbančios baterijos tarp Androidų ko gero nerasi, bet pas jį mažas ekranas. Geras skaitomumas yra dideliuose aparatuose su dideliais ekranais, bet tada kumas laikys gerokai trumpiau :) Čia yra šiokie tokie testai: http://www.gsmarena.com/battery-test.php3
S5 kiečiausia batkė rinkoje.... su padidintos talpos baterija. ☺ Seną savo žinutę įdedu šia tematika. Beje, smartą pastorina labai nedaug. Apsimoka įsigyti, kam yra svarbu kad smartas būtų su juicy battery.

Samsung Galaxy S5 batarkė SUPER. O jeigu dar paaukosi kelis litus firminiams samsungo PRIEDAMS, External Battery Kit'ams, tai gausi apskritai smartą su geriausia batarke rinkoje. S5 lyginti su G3, batarkių atžvilgiu, yra jau per daug akiplėšiška. 😊
5

artorelis   2014-12-14, 13:10:56  |  cituoti
EdgardasB (2014-12-14, 10:22:29) rašė:
dima_ml (2014-12-13, 23:57:01) rašė:
...
Gal ne taip supratot, bet priekaištų asmeniškai Jums neturiu, tik dėkoju Jums už patarimus, pagalbą. Priekaištai skiriami Mobili vadovybei, kuri norėjo suklaidinti ir išsisukti nuo atsakomybės.

Suprantu, kad su iPhone sudėtingiau, bet pats savo akimis mačiau, kai pažįstamų Samsung telefonai pirkti iš ML užsidegdavo su Lenkišku operatoriaus logotipu ir reikėdavo perrašyti firmware... :)
Nebūk toks kvailas skystutis. Apie OMNITEL, kuri norėjo suklaidinti ir išsisukti nuo atsakomybės, tu NIEKADA nesi girdėjęs? Tavo atstovaujamas OMNITEL ir yra ta šventoji karvė Lietuvoje? "Klaidina ir išsisukinėja" tik kitos kompanijos? Apie "asmeniškai pažįstamas" marytes ir petriukus kurie nudegė Omnitelyje irgi nieko negirdėjęs? Kodėl tau apie visa tai neužklausus OMNITEL forume, kuriame iš karto būtum blokuotas? Čia daugiau laisvės, patogiau parėkauti nesąmones? Tau gal apmoka Omnitelis kad čia trolintum nesąmones? Beje, nepadaryk stebūklo ir iš .... didelių nuolaidų.....pasirašant 24 mėnesių sutartis. Matom, žinom, skaičiuoti mokam. ☺

Ir pabaigai, please, nerašinėk tokių nesąmonių kad.... "jeigu išlaikysit tokias kainų tendencijas, tai ateis sunkūs laikai". Ekspertas tamsta? Analitikas? Gal jau iš karto galite pasakyti kuriai kitai kompanijai, esančiai rinkoje 20 metų, gresia sunkūs laikai? Nulėkčiau pranešti jiems kad pasiruoštų sunkiems laikams. ☺

Stendalis, neblogai visos tos amazon, bet irgi nereiktų padaryti šventos karvės. Sutaupyti galima bet kol kas nedrįstu tai įvardinti, kad ir su kainomis Lietuvoje lyginant, kad tai super gėris. Su visais tais MOKESČIAIS (handling, posting, delivery, VAT) tikrai negalėčiau pasakyti kad 100% Lietuvoje pirkti neapsimoka. Tu kai nusipirksi smartą iš Amazon, įdėk kokį linką ar fotkę kur aš matyčiau kad tikrai DAUG SUTAUPYTA. 100 litukų skirtumas mane visiškai nedomina. Tačiau man nereikia kainos iš Amazon, man reikia linko iš tavo email'o, kur suma jau su visais mokesčiais. ☺
4

VK   2014-12-14, 12:45:48  |  cituoti
olesub (2014-12-14, 12:41:57) rašė:
...
Nebūtinai ant didesnių. Pvz. mažesnis SGS2 naršyklėje puikiai suwrapina ir tekstas lengvai įskaitomas. O ant LG G2 tik iki pirmojo softo atnaujinimo gerai skaitėsi. Dabar reikia guldyti ant šono, kad normaliai skaitytųsi
Bet kad čia jau labiau naršyklės, o ne telefono problema...
2

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|6|...|9|10|11|12|13|...|15|...|20|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
Symbian
Mobili operacine sistema . Mobilieji telefonai su "Symbian" gali atlikti kompiuterio funkcijas.
Versijos :

Symbian OS Series 60 : N70, N90, 3230, 6260, 6630 , 6600, 7610, 6670, 6681, 6680 .

Symbian OS S60 3rd Edition : Nokia E60 ,E61, E70, N71, N73, N80, N91, 3250 , 5500 .

Symbian OS Series 80 : 9300, 9300i, 9500 .

Symbian OS Series 90 : Nokia 7710, 7710i .

Symbian UIQ 2. : Sony Ericsson P910i, P900 .

Symbian OS UIQ 3. : Sony Ericsonn P990i, M600i, W950i .

www.my-symbian.com
www.symbian.com
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
Email
Elektoninio pašto žinutė .