Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Ar gali nusibosti sumanùs telefonai?  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Ar gali nusibosti sumanùs telefonai?
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi 

Puslapiai: |1|2|

 
2012-11-01, 23:33:52  

M1997

Parašė žinučių: 397

Turejau samsung star,
samsung s8300,
samsung s8500 wave
,iPhone1
,samsung Galaxy s2
,sony ericsson xperia mini
,sony ericsson xperia ray
,sony sola,
iPhone 4s
,nokia lumia 800,
huawei ascend P1.
Visi savaip neblogi telefai.Bet pasraruoju metu,kazkaip vis daugiau pradejau naudotis tabletu(ypac kai iPada pakeiciau i mažesnį) ir smartas lyg nebetenka prasmės ir net savotiskai erzina.Ka reikia viska padarau tabletu,o vistiek dar reikia rupintis kiekviena vakara telefono krovimu,stebeti softo apdeitus,kartais jausti sioki toki diskomforta del lietiminiu ekranu(kas cia gero kai net atsiliepti su pirstinemis negali arba pvz vairuodamas viena ranka vos sugraibai telefona).Sugalvojau nusipirkti paprasta, pigu,mygtukini pvz koki nokia asha 302 ir kuri laika pagyventi "paprasciau".
Ka manot?O gal ir jums yra tokių minciu buvę?
P.S.Šiaip aš galvoju,kad Styvas buvo teisus sakydamas,kad apple neturi gaminti mazu tabletu,nes jie konkuruos su smartais.Manau mano atveju viršų pradėjo imti tabletas.
1
2012-11-02, 00:58:11  

terminator002

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 654

Miestas: Kaunas

Telefonas: Samsung S7

siuo metu mano turimas samsung galaxy s2 yra pirmasis mano ismanusis lieciamu ekranu. arteja saltasis metu sezonas ir karts nuo karto pamastau, kad nesamone tie capacitive ekranai reaguoja tik i pirstus ir reikes nusiimt pirstines juo naudojantis ziema. tada kyla mintis, kad nokia gera technologija ivele i lumia 920, kai galima valdyti tela ne tik su pirstais bet ir su kitais daiktais. gal susiprotes ir kiti gamintojai ir ives si gera dalyka i telefonus.
M1997 siaip tai tau pritarciau, kad geriau butu paprastas mygtukinis telas ( ilgiau batarke laikytu, patvaresnis butu), bet beda tame kad neturesi ismaniojo prie saves, juk tableto i kisene neisidesi. siais laikais esame priklausomi nuo ismaniuju ir negalime su jais issiskirti.
o taip tai telai kuo toliau tuo labiau dideja ir darosi panasesni tabletus.

P.S. nusisnekejau, bet ka padarysi :D
1
2012-11-02, 08:50:39  

mobilnikas

Parašė žinučių: 63

Miestas: Šiauliai

Dėl panašaus mastymo, dar nesu įsigyjes smartfono. Turius LG GX200- dvi sim (viena darbo) ir ilgas baterijos darbas. Galvoju ką pakeis išmanusis- reikės nešioti du telefus, vieną iš jų dažnai krauti (dvi sim smarte- ryšiai sumažėja jų pasirinkimo galimybė). Taigi vis galvoju turėti tą LG- darbinį arklį telefono funkcijoms atlikti ir pasižaidimams, "tobulėjimui šiuolaikinių technologijų srityje" pasiimti 1. Planšetę, 2. kažką iš Note (4.3-5.0'' ekranu) serijos, 3. neatsispirti visiems šiems pamastymams ir griebti Xperia Ray dydžio smartfoną. 3 variantas atsiranda pagalvojus/ pažiūrėjus ant kiek žmonės aukoja ergonomiką dėl ... net nežinau ko- aišku dirbti internete su mažo ekrano telefonu yra nesamonė (bet tam yra nešiojamas kompas). Bet ten plius 0,5-1,5" ekrano nežinau ar daug patogumo prideda, kai tuo tarpu visi telefonai virš 60mm pločio rankoje jau nebeguli kaip paprastas telefonas- jie jau guli kaip delninukas, kurį vasaros metu ir ne į bet kurią kišenę įdėsi, nei atsisėsi ir pan. Taip kad ieškau ergonomiškiausio canttačdiz varianto :)
0
2012-11-02, 09:16:57  

_Android_

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 755

Miestas: Vilnius

Telefonas: Samsung S8+

M1997 (2012-11-01, 23:33:52) rašė:
Turejau samsung star,
samsung s8300,
samsung s8500 wave
,iPhone1
,samsung Galaxy s2
,sony ericsson xperia mini
,sony ericsson xperia ray
,sony sola,
iPhone 4s
,nokia lumia 800,
huawei ascend P1.
Visi savaip neblogi telefai.Bet pasraruoju metu,kazkaip vis daugiau pradejau naudotis tabletu(ypac kai iPada pakeiciau i mažesnį) ir smartas lyg nebetenka prasmės ir net savotiskai erzina.Ka reikia viska padarau tabletu,o vistiek dar reikia rupintis kiekviena vakara telefono krovimu,stebeti softo apdeitus,kartais jausti sioki toki diskomforta del lietiminiu ekranu(kas cia gero kai net atsiliepti su pirstinemis negali arba pvz vairuodamas viena ranka vos sugraibai telefona).Sugalvojau nusipirkti paprasta, pigu,mygtukini pvz koki nokia asha 302 ir kuri laika pagyventi "paprasciau".
Ka manot?O gal ir jums yra tokių minciu buvę?
P.S.Šiaip aš galvoju,kad Styvas buvo teisus sakydamas,kad apple neturi gaminti mazu tabletu,nes jie konkuruos su smartais.Manau mano atveju viršų pradėjo imti tabletas.
Aš prieš metus lygiai taip pat sugalvojau, kad reikia man naujo mygtukinio paprasto telefono, su kuriuo galėčiau paskambinti, sms parašyti. Nusipirkau Nokia X1-01, atrodė iš pradžių lyg ir nieko, bet po kiek laiko pradėjo nervinti prastas ryšys, akmens amžiaus OS, labai daug nepatogumų sukėlė, pardaviau ir iš stalčiaus išsitraukiau seną Sony Ericsson W890i - aliuminio korpusas, lengvas, plonas ir kompaktiškas telefonas, OS super, ryšys geresnis nei Nokia X1-01, bet prasčiau nei S2.
Žiūriu vis kokius Nokia išleidžia mygtukinius telefonus ir kuo toliau, tuo blogiau. OS vaikiškesnė darosi, prigrūdama visai nereikalingų dalykų. Pavyzdžiui pigų Nokia išleidžia, tai kam dėt niekam tikusias kameras 0.3-3.2, geriaus nedėtų, susitaupytų vietos korpuso atžvilgiu ir pinigų, paskui įdeda žibintuvėlį, kuris nieko nešviečia, jau geriau kokį LED įdėtų. Naujomis Nokia esu labai nusivylęs, viena geriausių Nokia buvo (dar ir dabar daug kas naudojasi) 6300, minusas jos - baterija, ekranas geras ir ryškus, o baterija silpna, tad laiko mažai. Dar Nokia 6700 visai nieko. Jei ir rinktis seną mygtukinį telefoną, tai tik iš senų, naudotų.
Nustebau, kad dar kažkam prireikė Siemens CX65, šiandien per autobusų siuntas siųsiu į Rokiškį, mat kažkoks pagyvenęs žmogus internete ieškojo siemens savo žmonai, ji pripratusi prie siemens, kito nenori.
Darbui turiu gerą laptopą, nešiotis jo nemėgstu, tad turiu S2. Renkuosiu planšetę jau kurį laiką ir išsirinkau - Nexus 10. S2 gerai, kai reikia greitai mobilaus interneto, išsitrauki, pažiūri. Planšetė pakeis nešiojamą kompiuterį ir S2 kur reikia Wi-Fi, šiaip patogus dydis nešiojimui.
Su mygtukiniais telefonais už vairo tikrai patogu sms rašyt (nežiūrint į telefoną), su S2 už vairo rašyt sms yra vienas vargas. Didelis SAR naujose Nokijose ir šiaip nepatinka naujos tos OS, senesnė Nokia Symbian daug patrauklesnė ir lengviau naudojama.
M1997, sunku tau bus išsirinkti mygtukinį telefoną, kuris būtų geras, nes tai viena blogai, tai kita. Dabar visas dėmesys gamintojų smartams, touchams, ne mygtukiniams. Pasiimk Nokia 3310, grįžta į madą, keletas draugų nusipirkę, kaip aksesuaras neblogas, ir savigynai neblogas, sms už vairo lengvai parašysi ;)
0
2012-11-02, 09:37:51  

ricii

Parašė žinučių: 3780

_Android_ (2012-11-02, 09:16:57) rašė:
M1997 (2012-11-01, 23:33:52) rašė:
...
Aš prieš metus lygiai taip pat sugalvojau, kad reikia man naujo mygtukinio paprasto telefono, su kuriuo galėčiau paskambinti, sms parašyti. Nusipirkau Nokia X1-01, atrodė iš pradžių lyg ir nieko, bet po kiek laiko pradėjo nervinti prastas ryšys, akmens amžiaus OS, labai daug nepatogumų sukėlė, pardaviau ir iš stalčiaus išsitraukiau seną Sony Ericsson W890i - aliuminio korpusas, lengvas, plonas ir kompaktiškas telefonas, OS super, ryšys geresnis nei Nokia X1-01, bet prasčiau nei S2.
Žiūriu vis kokius Nokia išleidžia mygtukinius telefonus ir kuo toliau, tuo blogiau. OS vaikiškesnė darosi, prigrūdama visai nereikalingų dalykų. Pavyzdžiui pigų Nokia išleidžia, tai kam dėt niekam tikusias kameras 0.3-3.2, geriaus nedėtų, susitaupytų vietos korpuso atžvilgiu ir pinigų, paskui įdeda žibintuvėlį, kuris nieko nešviečia, jau geriau kokį LED įdėtų. Naujomis Nokia esu labai nusivylęs, viena geriausių Nokia buvo (dar ir dabar daug kas naudojasi) 6300, minusas jos - baterija, ekranas geras ir ryškus, o baterija silpna, tad laiko mažai. Dar Nokia 6700 visai nieko. Jei ir rinktis seną mygtukinį telefoną, tai tik iš senų, naudotų.
Nustebau, kad dar kažkam prireikė Siemens CX65, šiandien per autobusų siuntas siųsiu į Rokiškį, mat kažkoks pagyvenęs žmogus internete ieškojo siemens savo žmonai, ji pripratusi prie siemens, kito nenori.
Darbui turiu gerą laptopą, nešiotis jo nemėgstu, tad turiu S2. Renkuosiu planšetę jau kurį laiką ir išsirinkau - Nexus 10. S2 gerai, kai reikia greitai mobilaus interneto, išsitrauki, pažiūri. Planšetš pakeis nešioajmą kompiuterį ir S2 kur reikia Wi-Fi, šiaip patogus dydis nešiojimui.
Su mygtukiniais telefonais už vairo tikrai patogu sms rašyt (nežiūrint į telefoną), su S2 už vairo rašyt sms yra vienas vargas. Didelis SAR naujose Nokijose ir šiaip nepatinka naujos tos OS, senesnė Nokia Symbian daug patrauklesnė ir lengviau naudojama.
M1997, sunku tau bus išsirinkti mygtukinį telefoną, kuris būtų geras, nes tai viena blogai, tai kita. Dabar visas dėmesys gamintojų smartams, touchams, ne mygtukiniams. Pasiimk Nokia 3310, grįžta į madą, keletas draugų nusipirkę, kaip aksesuaras neblogas, ir savigynai neblogas, sms už vairo lengvai parašysi ;)
Na taip, naujoviškos Nokios, tai ... nebe tie aparatai, kokie buvo seniau. :) jei tik paskambinimui ir parašymui, pasieškok Nokia 5030 ... Šiuolaikinę s40 dažniau naujint reikės negu kokį androidą. :D
0
2012-11-02, 15:29:37  

eimantas993

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 605

Telefonas: HTC One, Nexus 7 2013

as irgi panasiai galvoju :) pasiilgstu nokia 8800 :))) del gabaritu tai yra iphone,nedidelis,greitas,viskas sklandziai veikia ,tik va akumas prastas kaip visu smartu :) Man asmeniskai smartas realiai del kameros ir muzikos playerio, turbut teks iphone koki imt,tik va dar nezinau ar 4s ar 5.Arba koki biudzetini, pinigu sutaupyciau ausinems geroms :))
0
2012-11-02, 16:31:10  

tuojbus

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 729

Telefonas: Nexus 5 Android 6.0.1

Dėl panašios priežasties ir turiu "vis dar" Ray :) tiesiog tai yra telefonas, kuri pilnai galiu valdyti viena ranka, neplėšo kišenės jei į ją įdedu ir t.t. galų gale atrodo kažkaip atsparesnis (dar su dėklu naudoju). Išties manau, kad iki 4" imtinai dydžio telefonų rinką neužpildyta, niekas nenori mano kaip vartotojo pinigų :) na tik Apple :) o Android nėra pasirinkimo, kad įsigytum tikrai galingą, didiesiems modeliams prilygstantį aparatą, bet su mažesniu ekranu.

o dėl tapšnučių tai dar jų tikrai rimtai darbui nevertinu. galbūt kitą met. aš pripratęs prie tikrai spartaus pc kuriam nebėda kiek programų paleidi ir reaguoja iškart :) tad tapšnutės "darbui" šiuo metu panašiai kaip lygina konsoles su tikrai galingais PC žaidimams. laisvalaikiui sėdint ant sofos tai gal.
0
2012-11-02, 16:43:09  

Asamite

Parašė žinučių: 95

Miestas: Vilnius

Telefonas: SE Xperia Ray, Htc one V, Nokia 5230

tuojbus (2012-11-02, 16:31:10) rašė:
Dėl panašios priežasties ir turiu "vis dar" Ray :) tiesiog tai yra telefonas, kuri pilnai galiu valdyti viena ranka, neplėšo kišenės jei į ją įdedu ir t.t. galų gale atrodo kažkaip atsparesnis (dar su dėklu naudoju). Išties manau, kad iki 4" imtinai dydžio telefonų rinką neužpildyta, niekas nenori mano kaip vartotojo pinigų :) na tik Apple :) o Android nėra pasirinkimo, kad įsigytum tikrai galingą, didiesiems modeliams prilygstantį aparatą, bet su mažesniu ekranu.

o dėl tapšnučių tai dar jų tikrai rimtai darbui nevertinu. galbūt kitą met. aš pripratęs prie tikrai spartaus pc kuriam nebėda kiek programų paleidi ir reaguoja iškart :) tad tapšnutės "darbui" šiuo metu panašiai kaip lygina konsoles su tikrai galingais PC žaidimams. laisvalaikiui sėdint ant sofos tai gal.
Pilnai pritariu, kadangi pats naudoju 2 telefonus, tai Xperia Ray net nemąstau keisti, o kitą telefoną pasikeisti noras į kažka ~4 colių dydžio, šiai dienai patiko kad motorola razr m pagamino telefona su 4,3 colio ekranu, bet dėl to kad telefono ekranas beveik be rėmelio ir telefono dydis kaip telefonų su 3,5 colio ekranais :) gaila kad neaišku kada europos rinkoje. Ir nėra galimybės pačiupinėti.
0
2012-11-02, 21:21:09  

mobilnikas

Parašė žinučių: 63

Miestas: Šiauliai

Jop, as į tą Razr M ir Razr i taipogi atkreipiau dėmesį- jaučiu niekas kitas taip neišnaudoja korpuso ekrano plotui. Jei Lietuvoje atsirastų, tai kažin ar atsilaikyčiau nenusipirkęs. Gaila tik kad būtent tų modelių nėra su maxx baterija.
0
2012-11-02, 22:15:18  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

M1997 (2012-11-01, 23:33:52) rašė:
Turejau samsung star,
samsung s8300,
samsung s8500 wave
,iPhone1
,samsung Galaxy s2
,sony ericsson xperia mini
,sony ericsson xperia ray
,sony sola,
iPhone 4s
,nokia lumia 800,
huawei ascend P1.
Visi savaip neblogi telefai.Bet pasraruoju metu,kazkaip vis daugiau pradejau naudotis tabletu(ypac kai iPada pakeiciau i mažesnį) ir smartas lyg nebetenka prasmės ir net savotiskai erzina.Ka reikia viska padarau tabletu,o vistiek dar reikia rupintis kiekviena vakara telefono krovimu,stebeti softo apdeitus,kartais jausti sioki toki diskomforta del lietiminiu ekranu(kas cia gero kai net atsiliepti su pirstinemis negali arba pvz vairuodamas viena ranka vos sugraibai telefona).Sugalvojau nusipirkti paprasta, pigu,mygtukini pvz koki nokia asha 302 ir kuri laika pagyventi "paprasciau".
Ka manot?O gal ir jums yra tokių minciu buvę?
P.S.Šiaip aš galvoju,kad Styvas buvo teisus sakydamas,kad apple neturi gaminti mazu tabletu,nes jie konkuruos su smartais.Manau mano atveju viršų pradėjo imti tabletas.
Aš irgi galvoju apie planšetės pirkimą, šiandien buvau nuėjes į parduotuvę, palyginau 10coliu su 7 coliu, tai 7 atrode gan mažoka. Tai kaip matau tu gan patyręs tabletų pasaulį, patartum. Man reikėtų tableto daugiausia naršymui internete gulint ant lovos ar pan., žaidimam, kartais filmams pažiūreti. Galvoju dabar galbūt tarp nexus 7 ir 10. Kurį patartum? Ir ar nebus 7 coliai per mažas?
Ačiū.
0
2012-11-02, 22:15:22  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

Double post.
0
2012-11-02, 23:36:42  

M1997

Parašė žinučių: 397

kepas (2012-11-02, 22:15:18) rašė:
M1997 (2012-11-01, 23:33:52) rašė:
...
Aš irgi galvoju apie planšetės pirkimą, šiandien buvau nuėjes į parduotuvę, palyginau 10coliu su 7 coliu, tai 7 atrode gan mažoka. Tai kaip matau tu gan patyręs tabletų pasaulį, patartum. Man reikėtų tableto daugiausia naršymui internete gulint ant lovos ar pan., žaidimam, kartais filmams pažiūreti. Galvoju dabar galbūt tarp nexus 7 ir 10. Kurį patartum? Ir ar nebus 7 coliai per mažas?
Ačiū.
Taip as irgi galvoju,kad 7 coliai yra mazai.Ypac erzins,kai naudosi tableta vertikalioje ekrano pozicijoje.Mano P6800 yra 7,7 ir tie 0,7 jauciasi kai reikalas.Jeigu nesi piktas ant apple,siulyciau palaukti ir pasiimti iPad mini-ne taip jau brangu,ekranas 4:3 tikrai nebus blogis internetui,o softo gausa pastoviai palaikys gera nuotaika.As itariau,kad iPad mini bus neblogas,bet emiau p6800 is esmes vien del amoled ekrano,kuris isties yra fantastinis.
Del 10" tabletu,tai as truputeli esu abejingas.Tabletas yra kaifas,kai ji gali laikyti rankose,vartyti,gali perimineti is rankos i ranka ir kai rankos nepavargsta.Atrodo kas cia tokio tie 600-700 gramu.Deja tai yra daug.O jeigu dar tableta ikisi i apsaugini dekla,tai gaunasi isvis rimtas kruvis.Nezinau,kaip kam,bet as geriau jauciuosi su mazesniu tabu.P6800 yra labai geras,bet kiek per brangus.Jeigu nealpsti del android-imk iPad mini.Jeigu babkes atsiranda nesunkiai-pasieskok P6810-galesi net ir paskambinti.
0
2012-11-03, 00:13:16  

M1997

Parašė žinučių: 397

Dar pries pirkdamas turetum pagalvoti ne tik apie svori,bet ir apskritai apie gabaritus.Pvz kad ir koks geras buvo mano iPadas,bet as jo i automobili neimdavau niekada.Na jis didelis ir tiesiog nera jam vietos priekineje paneleje nei ant jos.O va dabartinis mano tabas daznai su manimi.Be to 7-8" tableta gali isimesti net ir i visai nedidele kuprine.Dardel iPad mini noriu pasakyti,kad apple produkcija yra truputeli klaidinga vertinti pagalhercus ir Ramus.Net pirmos kartos iPadas savo sklandziu veikimu daznai duoda i kaulus megaturbogigaherciniams androidams.Todel sakyti,kad, girdi,nieko gero is iPad mini,nes ten detales is iPad 2, neverta.Tai nieko nereiskia.Tarp kitko,jeigu neklystu,tai mazasis iPadas,net uz mano taba lengvesnis 40 gramu.O tai jau isvis grazu.Gerai pagalvojus,tai pasirinkimas nera didelis...
0
2012-11-03, 08:11:14  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

Paskaiciau sita tema nuo pradziu ir man iskilo klausimas. Kodel noredami telefonu su klaviatura niekas nekalbate apie blackberry? Kazkodel sie rageliai nera pas mus labai populiarus, bet tie kas nori tel su klaviatura manau, tai puikus variantas. Aisku blackberry turi savo os prie kurios reiketu priprasti, bet nemanu, kad tai butu problema. os pritaikyta darbui, akimirksniu atkeliaujantys emeilai, internetas spaudziamas iki 5 kartu, nemokamas susirasinejimas tarp blackberry ir pan. Pazistu keleta zmoniu, kurie turi blackberry, tai ju nuomone, kad blackberry nekeistu i nieka, nes labai patogus darbui. Aisku, netiks sitie tel vaikams, kuriems svarbu ekrano dydis, filmai, zaidimai ir panasiai. Asmeniskai as nesu turejes, esu tik keleta kartu maiges, bet pasiklauses nuomones zmoniu, kurie turi, nesusilaikiau neparases :)
Del mazo tableto. Susiraskit ipad mini pristatyma, ten lygina nexus 7 su mini. Rodo kiek info yra parodoma 7 ir 7.9 coliu ekranuose. Skirtumai akivaizdus. Todel, jei nera kvailu nusistatymu pries apple manau mini bus vertas demesio. Kaip jau M1997 rase, apple produkcijoje nera tikslo ziureti i ramus procesorius ir lyginti su android, tai visiskai skirtingi dalykai, reikia pirma pabandyti, nes tie kurie lygina gelezi ios su android nenori suprasti, kad android ryja daug resusrsu, ko ios visiskai nereikia. Tiesiog daug kas tiesiog nera laikes rankoje, o rekia mazai ram ir panasiai, nors su tuo maziau ram, kad veikia sparciau nenori suprasti.
0
2012-11-03, 08:48:38  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

ugniusss (2012-11-03, 08:32:48) rašė:
Raimas (2012-11-03, 08:11:14) rašė:
...
Dėl Blackberry turėjau Bold 9700 man trūkumai dėl navigacijos, programinė Rim Os nesiūlė mano versijai 5, jų standartinių žemėlapių Gmap, bandžiau Garmin įsimesti neradau žemėlapio...,programos grubiai Java jei lyginti Os tarp Nokia Os ir Symbian Os per vidurį, patiko kai jis tuščias atrodo jame daug funkcijų, gražių ekrano temų, baterija normali, nepatiko išjungus ir įjungus ilgai kol užkrauna apie 2-3 min. po BB, paimdavau Nokia e71 ir e72 Symbian s60v3 92 užkraudavau tris navigacines programas ir aplamai programomis tada jau Nokia visumoje buvo geresnė už BB ir patys Amerikiečiai lygindavo savo BB9700 su Nokia tai Nokia visais parametrais pirmavo. Aišku šiuo metu Nokia nieko gero neturi, iš knopkinių ar qwerty tikrų išmaniųjų, su Symbian, yra vienas dar geras likęs Nokia E6 ir pigesnis už Blackberry ir BLackberry ne mūsų rinkai o USA. Kiti mėgsta siųsti žinutes BLackberry į BLackberry nemokamai, baterijos lakymas neblogas, dabar naujuose nežinau ar laiko, kaina BLackberry didelė, jei imti kaip paprastą ragelį.
As tai i symba net ziuret negaliu :) nematau nei vieno normalaus dabartinio tel su klaviatura ka galetu pasiulyti nokia. Jei ziureciau i tel su klaviatura, tai manau as imciau blackberry.
0
2012-11-03, 09:13:31  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

M1997 (2012-11-03, 00:13:16) rašė:
Dar pries pirkdamas turetum pagalvoti ne tik apie svori,bet ir apskritai apie gabaritus.Pvz kad ir koks geras buvo mano iPadas,bet as jo i automobili neimdavau niekada.Na jis didelis ir tiesiog nera jam vietos priekineje paneleje nei ant jos.O va dabartinis mano tabas daznai su manimi.Be to 7-8" tableta gali isimesti net ir i visai nedidele kuprine.Dardel iPad mini noriu pasakyti,kad apple produkcija yra truputeli klaidinga vertinti pagalhercus ir Ramus.Net pirmos kartos iPadas savo sklandziu veikimu daznai duoda i kaulus megaturbogigaherciniams androidams.Todel sakyti,kad, girdi,nieko gero is iPad mini,nes ten detales is iPad 2, neverta.Tai nieko nereiskia.Tarp kitko,jeigu neklystu,tai mazasis iPadas,net uz mano taba lengvesnis 40 gramu.O tai jau isvis grazu.Gerai pagalvojus,tai pasirinkimas nera didelis...
Del 7.7, tai jis toks brangokas ir dar gan letas palyginus nexus 7. Plius nexus dar atnaujinimus gaus ilgai, o samsungui kelio pabaiga.
Del apple, tai kiek ziurejau apple de kainas, kad butu bent 32gb ir as noreciau dar 3g, tai jau 1900lt kazkur. O uz tokia kaina jau galina paiimti kita dideli high end tableta, tai nezinau. O applenesu megejas, ios seip per mazai laisves, megstu truputi rootinti ir pan (bet del sito nebutu bedos), dar ten visokiausi itunes, su jais uzsiknist galima.
0
2012-11-03, 09:18:24  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

Ir del narsymo su 10col. tablete gulint, nemazai atsiliepimu skaiciau, kad jie per dideli laikyti vienoje rankoje, per sunkus, zaidimams irgi nepatogu, poto rankas pradeda skaudeti. Nepatyrei sito?
0
2012-11-03, 09:37:08  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

kepas (2012-11-03, 09:18:24) rašė:
Ir del narsymo su 10col. tablete gulint, nemazai atsiliepimu skaiciau, kad jie per dideli laikyti vienoje rankoje, per sunkus, zaidimams irgi nepatogu, poto rankas pradeda skaudeti. Nepatyrei sito?
Turiu ipad2. Man gulint narsyt jokio nepatogumo nera. Taip, 10 coliu yra skirtas dviem rankomis. Su viena ranka yra per didelis svoris, galima laikyt ir su viena, bet trumpai. Zaidimu realiai nezaidziu, todel jokiu skausmu nepatyriau. Itunes nera tokia tragedija, tiesiog kaip meti viska i android tiesiai, taip meti viska i itunes po to tik sinchronizuoji ir viskas persikelia i tableta. Nesakau, kad patogu, bet diskomforto nera. Prie pacio itunes reikia priprast pirmus kartus, gali kilti klausimai, kaip padaryti ta ar ana. Foto persikelimui itunes nereikia. Paskaicius, kad ir s3 foruma, tai ten isvien klausimai, kaip pasidaryti ta ir na, net ir softa daug kas nesupranta kaip atsinaujint, tai persasi isvada, kad paprastam vartotojui ir androind nera jau kaip 2x2".
0
2012-11-03, 10:21:55  

djst

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2940

Miestas: Vilnius

Telefonas: TELEFONAI.EU

Iš pradžių buvo įdomu pasiskaitinėti temą, bet dabar ji pavirto į temą apie planšetes ir taip dubliuojasi jau su esama tema Renkuosi planšetę (pagalbos). Gal geriau vienoje temoje šnekėkime, bus lengviau po to rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Galėtų adminai perkelti žinutes į kitą temą?
0
2012-11-03, 14:42:11  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

ugniusss (2012-11-03, 13:39:24) rašė:
Raimas (2012-11-03, 08:48:38) rašė:
...
Kiekvienam vartotojui yra telefonas, pagal jo poreikius ir kriterijus, visiems Blackberry netiks, ne dėl to ar jis geras ar blogas, vartotojai ir jų poreikiai skirtingi, galiu pasakyti aš net nebežiūriu į Blackberry puse po to kai pasinaudojau BB.
taip, pilnai sutinku, kievienas renkasi pagal save, vienam nepatinka, o kitas i nieka kita nekeistu.
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.

Puslapiai: |1|2|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Sony Ericsson
Sony Corporation (50%) ir Ericsson AB (50%) įkurta kompanija 2001 metais bendrai vytyti mobilių telefonų verslą . Sony Ericsson W-serija (walkman) išvystė naują muzikinių mobilių telefonų rinką . Taip pat Sony Ericsson pradėjo naują mobilių liniją su Cybershot vardu 3,2 megapikselių kamera K800i .
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.
Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.






802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .



Symbian
Mobili operacine sistema . Mobilieji telefonai su "Symbian" gali atlikti kompiuterio funkcijas.
Versijos :

Symbian OS Series 60 : N70, N90, 3230, 6260, 6630 , 6600, 7610, 6670, 6681, 6680 .

Symbian OS S60 3rd Edition : Nokia E60 ,E61, E70, N71, N73, N80, N91, 3250 , 5500 .

Symbian OS Series 80 : 9300, 9300i, 9500 .

Symbian OS Series 90 : Nokia 7710, 7710i .

Symbian UIQ 2. : Sony Ericsson P910i, P900 .

Symbian OS UIQ 3. : Sony Ericsonn P990i, M600i, W950i .

www.my-symbian.com
www.symbian.com
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
SAR
Specific Absorption Rate
Radijo bangų poveikis. SAR leistina norma yra 2,0 W/kg.
Jei daug naudojatės mobiliuoju telefonu geriau kalbėtis per ausinuką , arba laikyti kuo didesnį atstumą nuo galvos . Nekalbėkite automobilyje važiuojant dideliu greičiu nes ryšio stiprumas padidėja iki 40kartų .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
Java
programavimo kalba, kuria kuriamos programos ir žaidimai mobiliesiems telefonams.
Qwerty
Tai vadinamas sumaniesiems telefonas, rašomųjų mašinėlių ir kompiuterių klaviatūrų simbolių išdėstymas, vartojamas angliškai kalbančiuose šalyse. Pavadinimas kilęs iš pirmųjų šešių klaviatūros raidžių. Jei telefonas turi tokią klaviatūrą, juo lengviau rinkti tekstą.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.